Magda Muszyńska
Magda Muszyńska

Weekend w telewizji 10-12.01.2020

Weekend w telewizji 10-12.01.2020 Weekend w telewizji 10-12.01.2020

W ten weekend warto obejrzeć w telewizji premiery filmów takich jak Vox Lux, Dom, który zbudował Jack oraz Zabawa, zabawa. Nie zabraknie sportowych emocji związanych z meczami kwalifikacyjnymi do Igrzysk Olimpijskich polskich siatkarek. Również w tą niedzielę odbędzie się 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Co jeszcze ciekawego obejrzymy w telewizji?

Sport:

PIĄTEK:

Siatkówka kobiet: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Tokio
mecz: Polska – Azerbejdżan - 19:50 (Polsat Sport, TVP Sport)
mecz: Niemcy – Chorwacja – 13:20 (Polsat Sport)
mecz: Turcja – Belgia – 16:20 (Polsat Sport)

Siatkówka mężczyzn: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Tokio
mecz finałowy: Francja - Niemcy - 20:10 (Polsat Sport Extra)

Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Europy 2020
mecz fazy grupowej: Słowenia – Polska - 18:05 (TVP2)

Piłka nożna: Liga angielska
mecz: Sheffield United FC - West Ham United FC - 20:55 (CANAL+ Sport)

Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Oberhofie
bieg sprinterski mężczyzn - 14:20 (Eurosport 1)

Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
mecz: Asseco Arka Gdynia - PGE Spójnia Stargard - 17:45 (Polsat Sport Extra)

SOBOTA:

Siatkówka kobiet: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Tokio
mecz półfinałowy - 17:05 (Polsat Sport)
mecz półfinałowy – 20:35 (Polsat Sport)

Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Val di Fiemme
16:00 (TVP1, Eurosport 1)

Piłka nożna: Liga angielska
mecz: Manchester United FC - Norwich City FC - 15:55 (CANAL+ Sport)
mecz: Tottenham Hotspur FC - Liverpool FC – 18:25 (CANAL+ Sport)

Piłka nożna: Liga włoska
mecz: Cagliari Calcio - AC Milan - 14:55 (Eleven Sports 1)
mecz: SS Lazio - SSC Napoli – 17:55 (Eleven Sports 1)
mecz: Inter Mediolan - Atalanta BC – 20:40 (Eleven Sports 1)

Koszykówka mężczyzn: NBA
mecz: Houston Rockets - Minnesota Timberwolves - 23:00 (CANAL+ Sport)

Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
mecz: Enea Astoria Bydgoszcz - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - 17:30 (Polsat Sport Extra)

NIEDZIELA:

Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Val di Fiemme
16:30 (TVP1, Eurosport 1)

Siatkówka kobiet: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Tokio
mecz finałowy - 17:20 (Polsat Sport)

Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
mecz: Cuprum Lubin - MKS Ślepsk Malow Suwałki – 14:45 (Polsat Sport)
mecz: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - BKS Visła Bydgoszcz - 20:30 (Polsat Sport)

Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Europy 2020
mecz fazy grupowej: Szwajcaria – Polska - 15:50 (TVP Sport)

Piłka nożna: Liga angielska
mecz: AFC Bournemouth - Watford FC - 14:55 (CANAL+ Sport)
mecz: Aston Villa FC - Manchester City FC – 17:25 (CANAL+ Sport)

Piłka nożna: Liga włoska
mecz: ACF Fiorentina - SPAL 2013 - 14:55 (Eleven Sports 1)
mecz: UC Sampdoria - Brescia Calcio – 14:55 (Eleven Sports 2)
mecz: Hellas Werona - Genoa CFC – 17:55 (Eleven Sports 2)
mecz: AS Roma - Juventus FC – 20:40 (Eleven Sports 2)

Tenis: ATP Cup
mecz finałowy - 12:30 (Polsat Sport News)

Koszykówka mężczyzn: NBA
mecz: Washington Wizards - Utah Jazz - 21:30 (CANAL+ Sport)

Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
mecz: HydroTruck Radom - WKS Śląsk Wrocław - 17:30 (Polsat Sport Extra)

Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Oberhofie
bieg ze startu wspólnego kobiet – 12:45 (Polsat Sport, Eurosport 1)
bieg ze startu wspólnego mężczyzn - 14:30 (Eurosport 1)

Snooker: Turniej Masters w Londynie
14:00 (Eurosport 2), 19:45 (Eurosport 1)

Strony:

Źródło: fot. materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV