Repertuar kin Nowość Program TV

Konkursy

Konkurs zakończył się 10.12.2018, o godz. 15:00.

Alita: Battle Angel. Miasto złomu: prequel filmu sci-fi do wygrania w konkursie!

Alita: Battle Angel. Miasto Złomu, oficjalny prequel filmu, dostępny jest już w polskich księgarniach. Mamy dla was kilka egzemplarzy tej powieści!

14 lutego 2019 roku do kin wchodzi Alita: Battle Angel, adaptacja mangi Yukito Kishiro. Zanim jednak do akcji wkroczy tytułowa Alita, cyborg o wyglądzie młodej dziewczyny, do księgarń trafił książkowy prequel pt. Miasto Złomu autorstwa Pat Cadigan, cenionej pisarki specjalizującej się w cyberpunku.

Miasto złomu ukazało się nakładem wydawnictwa Insignis 28 listopada.

Alita. Battle Angel. Miasto złomu - okładka
Źródło: Insignis

Tutaj możecie przeczytać naszą recenzję książki, a tymczasem zachęcamy do udziału w naszym konkursie! Do rozdania mamy trzy egzemplarze powieści – co zrobić, by je zgarnąć?

Wystarczy, że odpowiecie na pytanie: którą ze znanych Wam i lubianych powieści SF chcielibyście zobaczyć na ekranach kin… i dlaczego? Które dzieło na to zasługuje, a wciąż nie doczekało się żadnej (lub godnej) adaptacji? 
Odpowiedzi wysyłajcie na naszego konkursowego maila: [email protected], w tytule wpisując: ALITA. Trzech autorów najciekawiej uargumentowanych propozycji nagrodzimy! Powodzenia!

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.