Konkurs zakończył się 26.10.2019 o godz. 14:12.
Michał Jarecki

Michał Jarecki

Batman. Biały Rycerz - wygraj komiks otwierający serię Black Label od DC Comics!

Batman. Biały Rycerz - pierwszy komiks z serii Black Label - już w sklepach. Swój własny egzemplarz możecie zdobyć w naszym nowym konkursie!

Batman. Biały Rycerz - pierwszy komiks z serii Black Label - już w sklepach. Swój własny egzemplarz możecie zdobyć w naszym nowym konkursie!

Wydawnictwo Egmont wydało już komiks Batman. Biały Rycerz - pierwszy album z serii Black Label od DC Comics. 

Oto opis komiksu:

W powieści graficznej Batman – Biały Rycerz Sean Murphy, uznany scenarzysta i rysownik, rozkłada najsłynniejszych komiksowych przeciwników na części pierwsze, zadaje pytania o naturę sprawiedliwości, źródła korupcji, prawdę o aktywistach społecznych, bada najmroczniejsze aspekty życia związane z chorobą umysłową. Książę Zbrodni wychodzi z trawiącego go przez lata szaleństwa i odrodza się jako Jack Napier. Pragnie uzdrowić miasto, które dotąd sam terroryzował.
Razem z wieloletnią partnerką Harley Quinn wprowadzają w życie swój misterny plan. Chcą unieważnić zasługi Batmana – osoby będącej ich zdaniem największym wrogiem Gotham City. Krucjata Napiera obnaża korupcję, która od lat toczy lokalną policję, a on sam zostaje popularnym radnym, bohaterem ludu. Jednak kiedy brudy przeszłości dają o sobie znać, zarówno Batmanowi, jak i Jokerowi coraz trudniej określić, kto jest zbawcą, a kto zbrodniarzem. Oddala się też nadzieja na lepszą przyszłość dla Gotham City.
 

Teraz możecie zgarnąć swój egzemplarz biorąc udział w naszym konkursie! Zasady są, jak zwykle, banalnie proste...

Napiszcie do nas maila na adres [email protected], zatytułujcie go BIAŁY RYCERZ, w treści zaś zawrzyjcie odpowiedź na pytanie: który komiks, film lub gra związany z Batmanem jest Twoim ulubionym i dlaczego? Autorów najciekawiej uargumentowanych odpowiedzi nagrodzimy egzemplarzem Białego Rycerza!

Powodzenia!

icon-arrow-left.png?v=20191017b
 

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Jimmi Simpson

Jimmi Simpson

ur. 1975, kończy 44 lat

Yasmine Al Massri

Yasmine Al Massri

ur. 1978, kończy 41 lat

Nicolette Sheridan

Nicolette Sheridan

ur. 1963, kończy 56 lat

Jena Malone

Jena Malone

ur. 1984, kończy 35 lat

Björk Guðmundsdóttir

Björk Guðmundsdóttir

ur. 1965, kończy 54 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV