Przeczytaj w weekend
Konkurs zakończył się 02.03.2018 o godz. 00:00.
Michał Jarecki

Michał Jarecki

KONKURS AXIS: komiksy z crossovera MARVELA do wygrania!

Nakładem wydawnictwa Egmont ukazały się trzy komiksy w ramach wydarzenia Axis dziejącego się w uniwersum Marvela. Teraz możecie wygrać komplet tych rozwijających wydarzenie albumów!

Nakładem wydawnictwa Egmont ukazały się trzy komiksy w ramach wydarzenia Axis dziejącego się w uniwersum Marvela. Teraz możecie wygrać komplet tych rozwijających wydarzenie albumów!

Wydany przez Egmont w zeszłym miesiącu 5. tom serii Uncanny Avengers przedstawił pewne wydarzenia, które stały się preludium do nowego crossovera w ramach serii Marvel NOW! Ostatnio do sprzedaży trafiły trzy albumy, które rozwijają tę historię!

Co zrobić, wy wygrać jeden z kompletów komiksów, które mamy dla Was do rozdania?
Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie: który crossover MARVELA jest Waszym ulubionym i - przede wszystkim - dlaczego? Za co go sobie najbardziej cenicie, co Was w nim urzekło, współpraca których postaci jest dla Was tą najfajniejszą? 

Odpowiedzi przesyłajcie na adres: [email protected], w temacie wpisując „KONKURS AXIS”. Czwórkę zwycięzców wyłonimy do 1. marca i poinformujemy mailowo!

Szczegóły dotyczące nagród, czyli czterech zestawów trzech komiksów:

Głównym komiksem jest Avengers i X-Men, w którym przedstawiona została fabuła napisana przez Ricka Remendera. Historia opisuje zjednoczenie grup Avengers i X-Men, które muszą razem przeciwstawić się potężnemu przeciwnikowi – Red Skullowi, który posiadł moce Charlesa Xaviera. Niestety dochodzi do odwrócenia się charakterów postaci i konfrontacji między superbohaterami. Wybuch wojny między X-Men a Avengers wydaje się tylko kwestią czasu.

Pozostałe wydane dziś komiksy stanowią poboczne historie. W Deadpoolu tytułowy bohater nagle staje się pacyfistą. W swym nowym wcieleniu musi sobie poradzić z porwaniem przyjaciół przez odmienionych, złych X-Menów… którzy nie są skłonni do negocjacji nawet z wygadanym najemnikiem.

Natomiast w ostatnim z komiksów Carnage i Hobgoblin przechodzą na drugą stronę: pierwszy z nich chce rozkręcić superbohaterski biznes, a drugi stara się zgłębić naturę dobra. Jednakże na swojej drodze spotkają przeciwników, którzy będą próbowali wykorzystać ich zmienioną osobowość.

Regulamin, z którym należy się zapoznać!
Powodzenia!

 

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV