Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

 

Konkursy

Konkurs zakończył się 01.03.2018, o godz. 23:00.

KONKURS AXIS: komiksy z crossovera MARVELA do wygrania!

Nakładem wydawnictwa Egmont ukazały się trzy komiksy w ramach wydarzenia Axis dziejącego się w uniwersum Marvela. Teraz możecie wygrać komplet tych rozwijających wydarzenie albumów!

Wydany przez Egmont w zeszłym miesiącu 5. tom serii Uncanny Avengers przedstawił pewne wydarzenia, które stały się preludium do nowego crossovera w ramach serii Marvel NOW! Ostatnio do sprzedaży trafiły trzy albumy, które rozwijają tę historię!

Co zrobić, wy wygrać jeden z kompletów komiksów, które mamy dla Was do rozdania?
Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie: który crossover MARVELA jest Waszym ulubionym i – przede wszystkim – dlaczego? Za co go sobie najbardziej cenicie, co Was w nim urzekło, współpraca których postaci jest dla Was tą najfajniejszą? 

Odpowiedzi przesyłajcie na adres: [email protected], w temacie wpisując „KONKURS AXIS”. Czwórkę zwycięzców wyłonimy do 1. marca i poinformujemy mailowo!

Szczegóły dotyczące nagród, czyli czterech zestawów trzech komiksów:

Głównym komiksem jest Avengers i X-Men, w którym przedstawiona została fabuła napisana przez Ricka Remendera. Historia opisuje zjednoczenie grup Avengers i X-Men, które muszą razem przeciwstawić się potężnemu przeciwnikowi – Red Skullowi, który posiadł moce Charlesa Xaviera. Niestety dochodzi do odwrócenia się charakterów postaci i konfrontacji między superbohaterami. Wybuch wojny między X-Men a Avengers wydaje się tylko kwestią czasu.

Pozostałe wydane dziś komiksy stanowią poboczne historie. W Deadpoolu tytułowy bohater nagle staje się pacyfistą. W swym nowym wcieleniu musi sobie poradzić z porwaniem przyjaciół przez odmienionych, złych X-Menów… którzy nie są skłonni do negocjacji nawet z wygadanym najemnikiem.

Natomiast w ostatnim z komiksów Carnage i Hobgoblin przechodzą na drugą stronę: pierwszy z nich chce rozkręcić superbohaterski biznes, a drugi stara się zgłębić naturę dobra. Jednakże na swojej drodze spotkają przeciwników, którzy będą próbowali wykorzystać ich zmienioną osobowość.

Regulamin, z którym należy się zapoznać!
Powodzenia!

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.