Repertuar kin Nowość Program TV

Konkursy

Konkurs zakończył się 07.11.2018, o godz. 12:00.

[KONKURS] Królowie Wyldu – wygraj świetną powieść fantasy o grupie bohaterów!

Królowie Wyldu to pierwszy tom nowej, pełnej humoru i epickich pojedynków serii fantasy. Ostatnio książka Nicholasa Eamesa trafiła do sprzedaży, a my - ponownie - chcemy się z Wami podzielić książkowymi nowościami!

Królowie Wyldu opowiadają historię grupy najemników… a raczej dawnych bohaterów, którzy po latach raz jeszcze się zbierają, by uratować córkę przyjaciela z miasta oblężonego przez hordę fantastycznych bestii. Nieco już podtatusiali i z bagażem życiowych doświadczeń, wyruszają na pełną niesamowitych przygód wyprawę, która przebiega m.in. przez mroczny i niebezpieczny las Wyld.

Królowie Wyldu to debiutancka powieść Nicholasa Eamesa, za którą otrzymał nagrodę The David Gemmell Morningstar Award za najlepszy debiut fantasy. Jest to także pierwszy tom serii zatytułowanej Saga.

-
-

Królowie Wyldu - okładka
Źródło: Rebis

Sami oceniliśmy powieść wysoko – i zachęcamy Was do zapoznania się z nią. Chcemy Wam to też ułatwić – rozdając kilka egzemplarzy naszym Czytelnikom. Co zrobić, by je zgarnąć? Jak zwykle – napisać do nas maila! Na adres [email protected] (tytuł wiadomości: KRÓLOWIE WYLDU) wyślijcie odpowiedź na pytanie: która najbardziej NIETYPOWA powieść fantasy jest – według Was – tą najlepszą i co czyni ją rzeczywiście nietypową?

Piszcie – powodzenia! Zwycięzców poinformujemy mailowo.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.