Repertuar kin Nowość Program TV

Konkursy

Konkurs zakończył się 06.11.2018, o godz. 00:00.

[KONKURS] The Walking Dead

W ten weekend żegnamy Ricka Grimesa i właśnie z tej okazji wraz z telewizją FOX mamy dla Was specjalny konkurs w którym możecie wygrać atrakcyjne gadżety.

Serial The Walking Dead towarzyszy nam już od 9 lat. Z Rickiem i resztą ekipy przeżyliśmy nie jedną przygodę. I teraz, po tylu latach, musimy się z naszym nieustraszonym przywódcą pożegnać. Stanie się to już w ten weekend. Z tej okazji mamy dla was konkurs w którym do zgarnięcia są dwie bluzy i dwie koszulki oczywiście z kolekcji The Walking Dead.

foto. naEKRANIE
foto. naEKRANIE

foto. naEKRANIE
foto. naEKRANIE

Co trzeba zrobić? Wystarczy, że na adres [email protected] prześlecie nam swoją wizję w jaki sposób Rick pożegna się z serialem. Najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone owymi gadżetami.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.