Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Konkursy

Konkurs zakończył się 21.09.2018, o godz. 23:59.

[KONKURS] Woda na sicie. Apokryf czarownicy – wygraj genialną powieść fantasy!

Woda na sicie to nowa książka fantastyczna Anny Brzezińskiej. Autorka po latach powraca do fantastyki serwując nam zapis z przesłuchania inkwizytorskiego. Zapis, swoją drogą, bardzo udany. I do wygrania w naszym konkursie.

Woda na sicie. Apokryf czarownicy to kolejna, po Córkach Wawelu, książka Anny Brzezińskiej, która została wydana przez Wydawnictwo Literackie. Jest to powrót autorki do fantastyki – wcześniej mieliśmy przyjemność czytać chociażby jej Sagę o zbóju Twardokęsku czy humorystyczne opowiadania o Babuni Jagódce.

Woda na sicie to oparta na zapisach przesłuchań, wielowarstwowa powieść, poruszająca temat procesów czarownic i kontrowersyjnych praktyk inkwizycji. Klimat powieści będzie zbliżony do wcześniejszych, „włoskich” tekstów Brzezińskiej znanych chociażby ze zbioru Wody głębokie jak niebo.

Woda na sicie - okładka 3d
Źródło: Wyd. Literackie

W postaci Wody na sicie zdecydowanie otrzymujemy jedną z najlepszych premier fantastycznych tego roku. Jest to powieść niejednoznaczna i wymagająca od czytelnika pewnego wysiłku, ale płynąca z niego satysfakcja jest niewspółmierna. I chcielibyśmy Wam tę satysfakcję zapewnić – do rozdania mamy bowiem kilka egzemplarzy Wody.

Co zrobić, by zgarnąć jeden z nich?
Na nasz adres konkursowy [email protected] wyślijcie maila zatytułowanego „Woda na sicie”, w treści wpisując odpowiedź na pytanie: które dzieło popkultury (w grę wchodzą książki, filmy, seriale itp.) w najciekawszy i najbardziej poruszający sposób prezentuje motyw przesłuchania i dlaczego? Piszcie!

Powodzenia!

 

 

Co o tym sądzisz?

To okno zamknie się automatycznie za 35 sek. [X]
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]