Konkurs zakończył się 04.10.2018 o godz. 01:59.
Michał Jarecki

Michał Jarecki

[KONKURS] Wygraj wielką grę karcianą – AEON’S END!

Aeon’s End to kooperacyjna gra karciana oparta o mechanikę budowania talii, oferująca bogaty, pełny imersji świat z wyjątkową historią oraz niesamowitymi bohaterami... I można ją wygrać w naszym konkursie!

Aeon’s End to kooperacyjna gra karciana oparta o mechanikę budowania talii, oferująca bogaty, pełny imersji świat z wyjątkową historią oraz niesamowitymi bohaterami... I można ją wygrać w naszym konkursie!

Dawno temu ci, którzy ocaleli podczas inwazji schronili się w zapomnianym podziemnym mieście Gravehold. Resztki społeczeństwa nauczyły się, że energia płynąca z bram, ta sama która rozpoczęła atak na nich może być ujarzmiona przez różne klejony. Klejnoty, które pozwolą przekształcić szkodliwą energię w zbawienne dla nich zaklęcia i oręż. Nastał czas Magów Bram.

Aeons-End-BOX-small-400x378.png

Aeon’s End to kooperacyjna gra karciana oparta o mechanikę budowania talii, w której karty na żadnym etapie (poza przygotowaniem do gry) nie są tasowane. Celem graczy jest pokonanie Nemezis, zanim zniszczy ono miasto Gravehold lub zanim broniący go Magowie Bram padną z wyczerpania... Podczas każdej rundy, gracze i Nemezis rozgrywają swoje tury w losowej kolejności. Podczas ich trwania, gracze mogą aktywować zaklęcia, a także pozyskiwać klejnoty, artefakty oraz zaklęcia z rynku zasobów, manipulować swoimi Bramami i używać unikalnych zdolności. Każde z czterech Nemezis dołączonych do gry charakteryzuje się odmiennymi akcjami, jakie podejmuje w trakcie swojej tury i wymaga od graczy wypracowania innej strategii, aby je pokonać!

Kevin Riley wprowadził wiele innowacji do deckbuildingu, był na bieżąco z tym, co fani kochają w tej popularnej mechanice. Gra oferuje bogaty, pełny imersji świat z wyjątkową historią oraz niesamowitymi bohaterami, a także bogactwo skalowalności, zawartości oraz ogromnego napięcia podczas gry. W Aeon's End znajdziecie niesamowite grafiki od Gong Studios, utrzymane w klimatach postapokaliptycznego świata fantasy...

Tak, mamy na temat tego tytułu do powiedzenia wiele dobrego! I chcemy dać Wam szansę na podobne wrażenia, rozdając w nowym konkursie egzemplarze tej karcianki!

Co zrobić, żeby zgarnąć jeden z nich? Klasycznie: odpowiedzieć na pytanie! Brzmi ono:

Gdybyście mieli wskazać tę jedną jedyną grę (planszową, karcianą - wszystko jedno), w którą moglibyście grać do końca życia, przy konieczności rezygnacji ze wszystkich innych... Jaka byłaby to gra? Pamiętajcie, że możecie wybrać tylko jeden tytuł, zakładając, że nie moglibyście już nigdy zagrać w nic innego!

Jesteśmy bardzo ciekawi Waszych odpowiedzi i ich uzasadnień - najciekawsze z nich nagrodzimy. Przesyłajcie je na nasz konkursowy adres: [email protected]a w temacie maila wpiszcie: Konkurs Aeon's End!

My wyłaniamy zwycięzców, wydawnictwo Portal Games (dzięki, Portal!) przesyła nagrody! Życzymy Wam wszystkim powodzenia - gwarantujemy, że warto spróbować!

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Ginnifer Goodwin

Ginnifer Goodwin

ur. 1978, kończy 41 lat

Maggie Q

Maggie Q

ur. 1979, kończy 40 lat

Tao Okamoto

Tao Okamoto

ur. 1985, kończy 34 lat

Molly Ephraim

Molly Ephraim

ur. 1986, kończy 33 lat

Maria Dębska

Maria Dębska

ur. 1991, kończy 28 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV