Repertuar kin Nowość Program TV

Konkursy

Konkurs zakończył się 03.10.2018, o godz. 23:59.

[KONKURS] Wygraj wielką grę karcianą – AEON’S END!

Aeon’s End to kooperacyjna gra karciana oparta o mechanikę budowania talii, oferująca bogaty, pełny imersji świat z wyjątkową historią oraz niesamowitymi bohaterami... I można ją wygrać w naszym konkursie!

Dawno temu ci, którzy ocaleli podczas inwazji schronili się w zapomnianym podziemnym mieście Gravehold. Resztki społeczeństwa nauczyły się, że energia płynąca z bram, ta sama która rozpoczęła atak na nich może być ujarzmiona przez różne klejony. Klejnoty, które pozwolą przekształcić szkodliwą energię w zbawienne dla nich zaklęcia i oręż. Nastał czas Magów Bram.

Aeon’s End to kooperacyjna gra karciana oparta o mechanikę budowania talii, w której karty na żadnym etapie (poza przygotowaniem do gry) nie są tasowane. Celem graczy jest pokonanie Nemezis, zanim zniszczy ono miasto Gravehold lub zanim broniący go Magowie Bram padną z wyczerpania… Podczas każdej rundy, gracze i Nemezis rozgrywają swoje tury w losowej kolejności. Podczas ich trwania, gracze mogą aktywować zaklęcia, a także pozyskiwać klejnoty, artefakty oraz zaklęcia z rynku zasobów, manipulować swoimi Bramami i używać unikalnych zdolności. Każde z czterech Nemezis dołączonych do gry charakteryzuje się odmiennymi akcjami, jakie podejmuje w trakcie swojej tury i wymaga od graczy wypracowania innej strategii, aby je pokonać!

Kevin Riley wprowadził wiele innowacji do deckbuildingu, był na bieżąco z tym, co fani kochają w tej popularnej mechanice. Gra oferuje bogaty, pełny imersji świat z wyjątkową historią oraz niesamowitymi bohaterami, a także bogactwo skalowalności, zawartości oraz ogromnego napięcia podczas gry. W Aeon’s End znajdziecie niesamowite grafiki od Gong Studios, utrzymane w klimatach postapokaliptycznego świata fantasy…

Tak, mamy na temat tego tytułu do powiedzenia wiele dobrego! I chcemy dać Wam szansę na podobne wrażenia, rozdając w nowym konkursie egzemplarze tej karcianki!

Co zrobić, żeby zgarnąć jeden z nich? Klasycznie: odpowiedzieć na pytanie! Brzmi ono:

Gdybyście mieli wskazać tę jedną jedyną grę (planszową, karcianą – wszystko jedno), w którą moglibyście grać do końca życia, przy konieczności rezygnacji ze wszystkich innych… Jaka byłaby to gra? Pamiętajcie, że możecie wybrać tylko jeden tytuł, zakładając, że nie moglibyście już nigdy zagrać w nic innego!

Jesteśmy bardzo ciekawi Waszych odpowiedzi i ich uzasadnień – najciekawsze z nich nagrodzimy. Przesyłajcie je na nasz konkursowy adres: [email protected]a w temacie maila wpiszcie: Konkurs Aeon’s End!

My wyłaniamy zwycięzców, wydawnictwo Portal Games (dzięki, Portal!) przesyła nagrody! Życzymy Wam wszystkim powodzenia – gwarantujemy, że warto spróbować!

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.