Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

 

Konkursy

Konkurs zakończył się 02.09.2018, o godz. 23:59.

KONKURS: Wygraj zestaw LEGO Harry Potter na naszym fanpage’u!

Oto kolejna szansa fanów LEGO do łatwego poszerzenia swojej kolekcji! Poznajcie szczegóły!

W związku ze zbliżającą się premierą filmu Fantastyczne Zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda, LEGO wypuściło nowe zestawy do sklepów. Rozdawaliśmy już zestawy z Avengers, Star Wars i Jurassic World… Przyszła pora na uniwersum Harry’ego Pottera! Już wkrótce przyjdzie nam oglądać zmagania dwóch niezwykle potężnych magów, których przyjaźń przerodziła się w ciągłą walkę – Albusa Dumbledore’a i Gellerta Grindelwalda, a tymczasem możecie szybciej przenieść się do świata magii biorąc udział w naszym konkursie!

LEGO

Tym razem konkurs odbywa się wyłącznie na Facebooku – by poznać szczegóły (forma, jak zawsze, jest niezwykle prosta!) wpadnijcie na fanpage naekraniepl na Faebooku; na samej górze podpięty jest konkursowy post, pod którym wystarczy zamieścić komentarz. Jaki? Tego dowiecie się z posta! Zapraszamy!

Konkurs LEGO i naEKRANIE.pl >

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.