Przeczytaj w weekend
Konkurs zakończył się 26.07.2019 o godz. 02:00.
Michał Jarecki
Michał Jarecki

Legion - wygraj gadżety związane z serialem!

3. sezon LEGIONU hula na stacji FOX, a my mamy dla Was kolejny konkurs, w którym rozdajemy t-shirty i ręczniki z tripowymi grafikami z serialu!

3. sezon LEGIONU hula na stacji FOX, a my mamy dla Was kolejny konkurs, w którym rozdajemy t-shirty i ręczniki z tripowymi grafikami z serialu!

Projekt oparty na komiksach z serii X-MenLegion opowiada historię Davida Hallera (świetny Dan Stevens). Od momentu, gdy był nastolatkiem, David zmagał się z chorobą psychiczną. Zdiagnozowano u niego schizofrenię i wielokrotnie leczono w szpitalach. Bohater po dziwnym kontakcie z jednym z pacjentów zaczyna zdawać sobie sprawę, że głosy, które słyszy, i wizje, które czasem pojawiają się przed jego oczami, mogą być prawdziwe...

Tyle słowem wstępu - fani dobrze wiedzą, o co chodzi! Doczekaliśmy się w końcu trzeciego, a zarazem ostatniego sezonu serialu, który możemy obecnie oglądać na kanale FOX w czwartki o 23:00. W związku z emisją serialu, przygotowaliśmy dla Was nowy konkurs, w którym zgarnąć możecie 4 koszulki i 4 ręczniki z niesamowitymi, tripowymi grafikami promującymi LEGION (te ręczniki to wieszalibyśmy na ścianie jak obrazy!).

Tak prezentują się nagrody: 

Co należy zrobić, by wygrać?

Napiszcie do nas maila na adres [email protected], zatytułujcie go LEGION 3, w treści zaś zawrzyjcie odpowiedź na pytanie: jaki aspekt (postać, element fabuły, cokolwiek) serialu LEGION jest dla Was najbardziej interesujący i dlaczego? Najciekawiej uargumentowane odpowiedzi nagrodzimy! Powodzenia!

 
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV