Repertuar kin Nowość Program TV

Konkursy

Konkurs zakończył się 07.12.2018, o godz. 14:00.

Opowieści z meekhańskiego pogranicza – wygraj cykl powieści Roberta M. Wegnera

Zadebiutowało Każde martwe marzenie, czyli już piąty tom serii Opowieści z meekhańskiego pogranicza autorstwa Roberta M. Wegnera. Uważamy, że nie ma takiego drugiego cyklu fantasy polskiego autora. Sądzimy też, że naprawdę warto się z nim zaznajomić. Dlatego też zamierzamy rozdać dwa zestawy wszystkich tomów serii!

Każde martwe marzenie to już piąty cykl serii fantasy zatytułowanej Opowieści z meekhańskiego pogranicza. Jej autor, Robert M. Wegner, oferuje czytelnikom rozbudowaną, wykreowaną z rozmachem i emocjami fabułę, w której losy zwykłych ludzi splatają się z rozgrywkami nadprzyrodzonych potęg, a jeden konflikt rodzi drugi. Są tu zarówno pokazane z rozmachem sceny batalistyczne, jak i historie pojedynczych postaci porwanych przez wichry wojny lub rozgrywki, których są mimowolnym uczestnikiem.

opowiesci z meekhańskiego pogranicza. Każde martwe marzenie
Źródło: Powergraph

W nowym konkursie chcemy rozdać dwa zestawy zawierające wszystkie wydane do tej pory części cyklu – widoczne na zdjęciu powyżej. Jeśli wciąż macie wątpliwości, niech nasza recenzja ostatniego tomu Was zachęci. Gwarantujemy, że jest to cykl, który warto posiadać…

Co zrobić, by wygrać?
[email protected] – na naszego konkursowego maila wyślijcie wiadomość zatytułowaną WEGNER. W treści wiadomości zawrzyjcie odpowiedź na pytanie: który cykl fantasy, który dane Wam było przeczytać, był tym najlepszym i – co najważniejsze – dlaczego? Jesteśmy ciekawi Waszej argumentacji. Dwóch autorów najbardziej przekonujących uzasadnień nagrodzimy!

Powodzenia!

Co o tym sądzisz?