Repertuar kin Nowość Program TV

Konkursy

Konkurs zakończył się 07.12.2018, o godz. 14:00.

Opowieści z meekhańskiego pogranicza – wygraj cykl powieści Roberta M. Wegnera

Zadebiutowało Każde martwe marzenie, czyli już piąty tom serii Opowieści z meekhańskiego pogranicza autorstwa Roberta M. Wegnera. Uważamy, że nie ma takiego drugiego cyklu fantasy polskiego autora. Sądzimy też, że naprawdę warto się z nim zaznajomić. Dlatego też zamierzamy rozdać dwa zestawy wszystkich tomów serii!

Każde martwe marzenie to już piąty cykl serii fantasy zatytułowanej Opowieści z meekhańskiego pogranicza. Jej autor, Robert M. Wegner, oferuje czytelnikom rozbudowaną, wykreowaną z rozmachem i emocjami fabułę, w której losy zwykłych ludzi splatają się z rozgrywkami nadprzyrodzonych potęg, a jeden konflikt rodzi drugi. Są tu zarówno pokazane z rozmachem sceny batalistyczne, jak i historie pojedynczych postaci porwanych przez wichry wojny lub rozgrywki, których są mimowolnym uczestnikiem.

opowiesci z meekhańskiego pogranicza. Każde martwe marzenie
Źródło: Powergraph

W nowym konkursie chcemy rozdać dwa zestawy zawierające wszystkie wydane do tej pory części cyklu – widoczne na zdjęciu powyżej. Jeśli wciąż macie wątpliwości, niech nasza recenzja ostatniego tomu Was zachęci. Gwarantujemy, że jest to cykl, który warto posiadać…

Co zrobić, by wygrać?
[email protected] – na naszego konkursowego maila wyślijcie wiadomość zatytułowaną WEGNER. W treści wiadomości zawrzyjcie odpowiedź na pytanie: który cykl fantasy, który dane Wam było przeczytać, był tym najlepszym i – co najważniejsze – dlaczego? Jesteśmy ciekawi Waszej argumentacji. Dwóch autorów najbardziej przekonujących uzasadnień nagrodzimy!

Powodzenia!

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.