Repertuar kin Nowość Program TV

Konkursy

Konkurs zakończył się 06.12.2018, o godz. 12:00.

Ślepnąc od świateł HBO – konkurs naEKRANIE.pl!

Ślepnąc od świateł to nowy polski serial od HBO na podstawie prozy Jakuba Żulczyka, który spotkał się z niezwykle ciepłym przyjęciem krytyków i widzów. Stało się tak, że mamy dla Was tonę gadżetów związanych z tym "jednym z najlepszych polskich seriali"!

Wciąż nie cichnie wrzawa dookoła serialu Ślepnąc od świateł na podstawie powieści Jakuba Żulczyka. Nie ma się co dziwić – jest to bodaj jedna z najlepszych serialowych produkcji w historii naszego kraju. Wyróżnia się zwłaszcza fenomenalną realizacją i grą aktorską panów Więckiewicza, Pazury i – przede wszystkim! – znakomitego Frycza!

Wraz z HBO chcielibyśmy podzielić się z Wami związanymi z serialem gadżetami i książkami. Trochę tego jest! Zamierzamy nagrodzić aż osiem osób, z czego dwie z nich (podium! :)) zgarnie najwięcej fantów.

A rozkładamy to tak:

Miejsce 1. Torba, notes, powieść, kubek termiczny i t-shirt
Miejsce 2. Torba, notes, powieść, kubek termiczny i t-shirt

6 kolejnych osób w ramach nagród pocieszenia dostanie po koszulce!

Co zrobić, by wygrać? Na naszego konkursowego maila [email protected] wysyłajcie wiadomości zatytułowane ŚLEPNĄC OD ŚWIATEŁ, w treści zawierając odpowiedź na pytanie: co – Waszym zdaniem – jest najmocniejszą stroną tego serialu LUB powieści i dlaczego? Autorów najciekawiej uargumentowanych odpowiedzi nagrodzimy!

Powodzenia, miłej zabawy!

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.