Konkurs zakończył się 28.04.2019 o godz. 02:00.
Michał Jarecki

Michał Jarecki

Vicious. Nikczemni - wygraj powieść fantasy!

Vicious. Nikczemni to powieść V.E. Schwab, a my mamy dla Was konkurs, w którym można tę powieść zdobyć - dowiedzcie się więcej!

Vicious. Nikczemni to powieść V.E. Schwab, a my mamy dla Was konkurs, w którym można tę powieść zdobyć - dowiedzcie się więcej!

V.E. Schwab znana jest na naszym rynku za sprawą serii fantasy Mroczniejszy odcień magii. Do zapowiedzi trafiła jej inna, wcześniejsza powieść.  Vicious. Nikczemni to niezwykła opowieść o ambicjach, zazdrości, pożądaniu i nadprzyrodzonych mocach. Autorka na nowo definiuje superbohaterów, którzy chociaż pozbawieni są uczuć, to jednocześnie są niesamowicie ludzcy w dążeniu do celu.

Vicious. Nikczemni ukażą się nakładem wydawnictwa We need YA już za kilka dni, czyli 24 kwietnia.

Opis powieści brzmi:

Victor i Eli poznali się na studiach. Genialni, aroganccy i zdolni, od początku dzielili tę samą nieposkromioną ambicję. Zafascynowani ulicznymi legendami o PonadPrzeciętnych, zaangażowali się w niebezpieczne badania, odkrywając, że w odpowiednich warunkach można rozwinąć w sobie nadzwyczajne zdolności. Jednak gdy z rozważań teoretycznych przeszli do praktyki, sprawy potoczyły się bardzo źle…Dziesięć lat późnej Victor ucieka z więzienia, gotów dopaść byłego przyjaciela i zemścić się na nim. Teraz obaj uzbrojeni w straszliwą moc oraz nękani dawnymi wspomnieniami wkraczają na wojenną ścieżkę. Który z nich w ostatecznym starciu okaże się zwycięzcą?

Co zrobić, by zgarnąć jeden z trzech egzemplarzy, które mamy do rozdania? Wystarczy, że - jak zwykle - napiszecie do nas maila na adres [email protected], w temacie wiadomości wpisując NIKCZEMNI, w treści zaś odpowiedź na pytanie: jakie NIETYPOWE filmy/książki/seriale/gry o osobach z nadprzyrodzonymi zdolnościami (ustalmy: pomijamy Marvela i inne oczywistości) polecacie? Dajcie znać! Nagrodzimy autorów najciekawszych odpowiedzi!

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

D.J. Cotrona

D.J. Cotrona

ur. 1980, kończy 39 lat

Joan Collins

Joan Collins

ur. 1933, kończy 86 lat

Melissa McBride

Melissa McBride

ur. 1965, kończy 54 lat

Ryan Coogler

Ryan Coogler

ur. 1986, kończy 33 lat

Lea DeLaria

Lea DeLaria

ur. 1958, kończy 61 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV