Przeczytaj w weekend
Konkurs zakończył się 28.04.2019 o godz. 02:00.
Michał Jarecki

Michał Jarecki

Vicious. Nikczemni - wygraj powieść fantasy!

Vicious. Nikczemni to powieść V.E. Schwab, a my mamy dla Was konkurs, w którym można tę powieść zdobyć - dowiedzcie się więcej!

Vicious. Nikczemni to powieść V.E. Schwab, a my mamy dla Was konkurs, w którym można tę powieść zdobyć - dowiedzcie się więcej!

V.E. Schwab znana jest na naszym rynku za sprawą serii fantasy Mroczniejszy odcień magii. Do zapowiedzi trafiła jej inna, wcześniejsza powieść.  Vicious. Nikczemni to niezwykła opowieść o ambicjach, zazdrości, pożądaniu i nadprzyrodzonych mocach. Autorka na nowo definiuje superbohaterów, którzy chociaż pozbawieni są uczuć, to jednocześnie są niesamowicie ludzcy w dążeniu do celu.

Vicious. Nikczemni ukażą się nakładem wydawnictwa We need YA już za kilka dni, czyli 24 kwietnia.

Opis powieści brzmi:

Victor i Eli poznali się na studiach. Genialni, aroganccy i zdolni, od początku dzielili tę samą nieposkromioną ambicję. Zafascynowani ulicznymi legendami o PonadPrzeciętnych, zaangażowali się w niebezpieczne badania, odkrywając, że w odpowiednich warunkach można rozwinąć w sobie nadzwyczajne zdolności. Jednak gdy z rozważań teoretycznych przeszli do praktyki, sprawy potoczyły się bardzo źle…Dziesięć lat późnej Victor ucieka z więzienia, gotów dopaść byłego przyjaciela i zemścić się na nim. Teraz obaj uzbrojeni w straszliwą moc oraz nękani dawnymi wspomnieniami wkraczają na wojenną ścieżkę. Który z nich w ostatecznym starciu okaże się zwycięzcą?

Co zrobić, by zgarnąć jeden z trzech egzemplarzy, które mamy do rozdania? Wystarczy, że - jak zwykle - napiszecie do nas maila na adres [email protected], w temacie wiadomości wpisując NIKCZEMNI, w treści zaś odpowiedź na pytanie: jakie NIETYPOWE filmy/książki/seriale/gry o osobach z nadprzyrodzonymi zdolnościami (ustalmy: pomijamy Marvela i inne oczywistości) polecacie? Dajcie znać! Nagrodzimy autorów najciekawszych odpowiedzi!

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV