Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

 

Konkursy

Konkurs zakończył się 27.06.2018, o godz. 00:00.

Wygraj gadżety z serialu Westworld

Z okazji finału 2 sezonu serialu Westworld zapraszamy Was wrz z HBO POlska do udziału w naszym konkursie.

2. sezon serialu Westworld dobiega końca. W najbliższy poniedziałek o godz. 20:10 na kanale HBO i HBO GO będzie można obejrzeć finałowy odcinek. Z tej okazji wraz z HBO Polska mamy konkurs, a w nim atrakcyjne nagrody:

– słuchawki bezprzewodowe
– serialowa koszulka
– karty do gry

Jak zdobyć jedną z nich? Wystarczy na adres [email protected] przesłać opis parku jaki byście chcieli zobaczyć w serialu. Niech wasza wyobraźnia was nie ogranicza. Nagrodzimy najciekawsze odpowiedzi.

foto. naekranie.pl
foto. naekranie.pl

foto. naekranie.pl
foto. naekranie.pl

foto. naekranie.pl
foto. naekranie.pl

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.