Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Konkursy

Konkurs zakończył się 22.11.2017, o godz. 21:00.

Wygraj nową powieść autorki „Stowarzyszenia Wędrujących Dżinsów” – „Wszystko razem”!

Na polskim rynku ukazała się nowa powieść obyczajowa dla młodzieży Ann Brashares pt. Wszystko razem. Przygotowaliśmy wobec tego konkurs, w którym zdobyć można egzemplarz najnowszego dzieła autorki bestsellera.

Nakładem wydawnictwa YA! ukazała się nowa na na naszym rynku powieść Ann Brashares, autorki m.in. zekranizowanego Stowarzyszenia Wędrujących Dżinsów. Nowa książka nosi tytuł Wszystko razem i jest powieścią młodzieżową z mocno zarysowanymi wątkami obyczajowymi. W związku z premierą mamy dla Was konkurs, a w nim kilka egzemplarzy książki do rozdania! Jak zdobyć jeden z nich?

fot. YA!

To proste! Wystarczy, że odpowiecie na jedno proste, choć wymagające nieco kreatywności pytanie: dlaczego najczęściej sięgacie po literaturę? Czego w niej poszukujecie, co sprawia, że czytacie, że rozpoczynacie kolejną i kolejną książkę? Jakie towarzyszy Wam wtedy uczucie, co do Was najbardziej przemawia? Rozwińcie nieco myśl i wyślijcie ją nam na adres: [email protected], w temacie maila wpisując: wszystko razem.

Regulamin!

Powodzenia! A tutaj opis książki:
Sasha i Ray spędzają każde lato w starym domu na Long Island. Od dziecka wiele ich łączyło. Czytali te same książki, wędrowali tymi samymi piaszczystymi ścieżkami, jedli brzoskwinie z tego samego straganu, śmieli się przy tym samym stole w jadalni. Spali nawet w tym samym łóżku. Sasha i Ray nigdy się nie poznali. Tata Sashy był kiedyś mężem mamy Raya, wspólnie mieli trzy córki: perfekcjonistkę Emmę, piękną Mattie oraz ulubienicę Quinn. Małżeństwo jednak rozpadło się na dwie rodziny, z których każda pragnie zatrzymać stary dom dla siebie. Bez względu na to jak słodko-gorzkie wspomnienia się z nim wiążą. Tego lata jednak losy Sashy, Raya i ich rodzeństwa splotą się w sposób, którego nie przewidziało żadne z nich…

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.