Repertuar kin Nowość Program TV

Konkursy

Konkurs zakończył się 20.12.2018, o godz. 15:00.

Zabójcza biel od J.K. Rowling – wygraj powieść – KONKURS!

Powieść kryjącej się pod pseudonimem Robert Galbraith autorki Harry'ego Pottera, właśnie trafiła do polskich księgarń. Trzy lata czekaliśmy, aż dowiemy się co stało się po powiedzeniu sakramentalnego „tak” przez Robin Ellacott. Nadszedł czas. Rozdajemy Zabójczą biel!

Joanne Kathleen Rowling, po sukcesie serii o młodym czarodzieju, postanowiła diametralnie zmienić gatunek. Wybór padł na kryminał, a w ramach eksperymentu postanowiła także pisać pod pseudonimem Robert Galbraith. W ten sposób narodził się Cormoran Strike i powieść Wołanie kukułki.

Książka była doceniana przez krytyków, ale dopiero ujawnienie prawdziwej tożsamości autora sprawiło, że okazała się bestsellerem. Po Wołaniu kukułki ukazały się dwa kolejne tomy: Jedwabnik i Żniwa zła.

Jednakże na kolejną część przyszło czytelnikom poczekać, gdyż autorka zaangażowała się w prace nad serią filmów Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć. Na czwarty tom pt. Zabójcza biel musieliśmy czekać aż trzy lata.

Zabójcza biel - okładka
Źródło: Dolnośląskie

Co zrobić, by wygrać powieść? To proste! Na naszego konkursowego maila [email protected] wyślijcie wiadomość zatytułowaną ZABÓJCZA BIEL. W treści zawrzyjcie odpowiedź na pytanie: za co najbardziej cenicie postać J.K. Rowling? Autorów najciekawszych odpowiedzi nagrodzimy! Powodzenia!

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.