Repertuar kin Nowość Program TV

Konkursy

Konkurs zakończył się 01.12.2018, o godz. 23:59.

500 zł na stroje i akcesoria imprezowe od naIMPREZE.pl

Pierwsza nagroda - kupon na 500 zł, 2 nagrody pocieszenia po 100 zł - odwiedź naIMPREZE.pl i stwórz swój zestaw imprezowy

Sylwester 2018/2019 zbliża się wielkimi krokami. Wielu z Was ma już zapewne plany, część zaczyna się gorączkowo rozglądać i wypytywać znajomych, inni marzą tylko o tym, by spędzić ten czas spokojnie w łóżku… Każdy pragnie przecież czegoś innego, każdy ma na siebie inny pomysł. A my jesteśmy tych pomysłów ciekawi!

Proponujemy więc zabawę, którą przygotowaliśmy dla Was wraz z sklepem naIMPREZE.pl! O co chodzi? Sprawa jest prosta. Wbijacie na naIMPREZE.pl, wybieracie DOWOLNE produkty o łącznej wartości do 500 złotych (kostiumy, dekoracje, dodatki) i wklejacie je w postaci linków do komentarza pod tym postem wraz z opisem dlaczego akurat taki zestaw wybraliście.

Najfajniejszy pomysł nagrodzimy DARMOWYM zamówieniem o wartości 500 złotych, a autorów kolejnych dwóch najciekawszych propozycji uhonorujemy kuponem zniżkowym w kwocie 100 złotych ważnym do końca roku!

Zapraszamy do zabawy i powodzenia!

Przy okazji mamy dla Was jeszcze 2 ważne informacje

– naIMPREZE.pl na początku roku będzie mieć już też kostiumy licencjonowane, czyli Batman, Spiderman, Hulk i inni! Warto trzymać rękę na pulsie!

– od dzisiaj do końca weekendu z okazji BLACK FRIDAY cały asortyment naIMPREZE.pl jest przeceniony o 20%. Jak planujecie zakupy na urodziny, imprezy, karnawał, sylwestra itp to warto skorzystać z okazji

Konkurs odbywa się na podstawie Regulaminu

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.