Konkurs zakończył się 22.08.2019 o godz. 02:00.
Michał Jarecki
Michał Jarecki

Dystrykt Warszawa - wygraj nowe postapo od Rafała Babraja

W powieści pt. Dystrykt Warszawa będziemy mogli przeczytać o życiu w zrujnowanej przez tajemniczy kataklizm Warszawie. Zapraszamy do udziału w konkursie!

W powieści pt. Dystrykt Warszawa będziemy mogli przeczytać o życiu w zrujnowanej przez tajemniczy kataklizm Warszawie. Zapraszamy do udziału w konkursie!

Dystrykt Warszawa to nowa powieść Rafała Babraja - autora, który na koncie ma m.in. serial audio dla platformy Storytel zatytułowany Wirus demokracji. Tym razem autor przeniesie nas do zrujnowanej Warszawy, w której rządy sprawują osoby obdarzone nadnaturalnymi mocami. 

Warszawa dogorywa pod czerwonym niebem obrócona w gruzy przez tajemniczy kataklizm. Ponad ruinami wieżowców majaczy obrzydliwa Rana, a na ulicach niedobitki mieszkańców uparcie walczą o przetrwanie. Ocalenie czeka jedynie w enklawach, którymi rządzą Kształtujący – ludzie obdarzeni nieludzką mocą. Czy wystarczy im jednak sił, aby oprzeć się krążącym po opustoszałym mieście Przemienionym i łupieżcom? Jakby tego było mało, w stolicy zaczyna pojawiać się koszmarna Horda… Ostatnim bastionem ocalałych jest Dystrykt Warszawa, który zapewnia schronienie i pozory normalnego życia za murami Starego Miasta. W tym samym czasie w odciętym od świata bloku na warszawskich Bielanach czas każdego dnia cofa swój bieg, a dziwnym prawom Izolacji nie jest w stanie oprzeć się nawet śmierć. Uwięzieni mieszkańcy, doprowadzeni na skraj szaleństwa, zrobią wszystko, żeby wydostać się na zewnątrz. Nie wiedzą tylko jeszcze, jak bardzo mogą tego żałować…

Jeśli chcecie wygrać swój egzemplarz powieści, weźcie udział w naszym konkursie! Napiszcie do nas maila na adres [email protected], zatytułujcie go DYSTRYKT WARSZAWA, w treści zaś zawrzyjcie odpowiedź na pytanie: jaki jest - Waszym zdaniem - najlepszy film/serial/książka czy inne dzieło kultury, którego akcja ma miejsce właśnie w Warszawie... i dlaczego? Czekamy na Wasze odpowiedzi! Najciekawsze nagrodzimy! Powodzenia!

Dystrykt Warszawa - okładkaŹródło: Genius Creations

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV