Konkurs zakończył się 03.07.2019 o godz. 02:00.
Michał Jarecki

Michał Jarecki

Hiob. Komedia sprawiedliwości: wygraj nowe wydanie klasyki SF!

Hiob. Komedia sprawiedliwości to nowa książka w ramach serii Wehikuł czasu. W naszym nowym konkursie możecie wygrać swój egzemplarz!

Hiob. Komedia sprawiedliwości to nowa książka w ramach serii Wehikuł czasu. W naszym nowym konkursie możecie wygrać swój egzemplarz!

Dom Wydawniczy Rebis od kilku miesięcy wydaje serię klasyki science fiction zatytułowaną Wehikuł czasu. Do tej pory ukazały się w niej Kwiaty dla Algernona Daniela Keyesa, Aleja potępienia Rogera Zelaznego i Koniec dzieciństwa Arthura C. Clarke'a. 

Nową powieścią w ramach serii jest Hiob. Komedia sprawiedliwości. Książka autorstwa Roberta A. Heinleina przedstawia historię tułacza przez równoległe rzeczywistości. Jednocześnie bohatera nawiedza wizja zbliżającego się końca świata. 

Hiob. Komedia sprawiedliwościŹródło: Rebis

Dla Alexa Hergensheimera nierozważny zakład na Polinezji staje się początkiem serii zmian. Gdy odzyskuje przytomność jego świat nie jest już taki sam, a on nie nazywa się bynajmniej Hergensheimer. Dla zdezorientowanego Amerykanina oparciem jest jedynie stewardesa Margrethe, lecz przemiany rzeczywistości gwałtownie przyspieszają, a sytuacja zakochanych tylko się pogarsza. Przekonany, że wielkimi krokami zbliżają się Armagedon i dzień sądu ostatecznego, Alex robi wszystko, by Margrethe znalazła się w stanie łaski. Bo bez niej niebo nie będzie dla niego rajem.

Co zrobić, by zgarnąć swój egzemplarz powieści? To proste! Musicie napisać do nas maila na adres [email protected], zatytułować go HIOB, a w treści odpowiedzieć na pytanie: jakie dzieło klasyki SF (może być to powieść, opowiadanie, serial, gra, film...) jest Waszym ulubionym... i dlaczego? Autorom najciekawszych propozycji odpiszemy i nagrodzimy ich egzemplarzem książki!
Powodzenia!

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV