Johnny Depp

Johnny Depp
 • Data urodzenia:

  9 czerwca 1963 (55)
 • Miejsce urodzenia:

  Owensboro, Kentucky, USA
 • Narodowość:

  Amerykanin
 • Wzrost:

  178 cm
 • Zawód:

  Aktor, producent
 • Stan cywilny:

  rozwiedziony (Lori A. Depp 1983-1986)
 • Bio:

  Johnny Depp właściwie nazywa się John Christopher Depp II. Pochodzi z rodziny o korzeniach niemiecko-irlandzkich. Rzucił szkołę w wieku 15 lat.

  Debiutował w 1984 roku w filmie pt.: Koszmar z ulicy Wiązów, gdzie wcielił się w rolę Glena Lantza. Większą sławę przyniosła mu tytułowa kreacja w produkcji pt.: Edward Nożycoręki, za którą otrzymał nominację do Złotego Globu. Rola Jacka Sparrowa w filmie Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły przyniosła mu w 2004 roku nominację do Oskara w kategorii najlepszy aktor pierwszoplanowy.

W obsadzie (63)

W obsadzie (1)

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV