Przeczytaj w weekend
Konkurs zakończył się 28.05.2019 o godz. 02:00.
Michał Jarecki

Michał Jarecki

Stranger Things - wygraj komiks ze świata serialu Netflixa!

Nadchodzi premiera 3. sezonu Stranger Things na Netflix, a już teraz możecie wygrać komiks Stranger Things. Po drugiej stronie, który opowiada o tym, co działo się z Willem!

Nadchodzi premiera 3. sezonu Stranger Things na Netflix, a już teraz możecie wygrać komiks Stranger Things. Po drugiej stronie, który opowiada o tym, co działo się z Willem!

Niedawno premierę miał komiks Stranger Things. Po drugiej stronie, czyli historia osadzona w realiach popularnego serialu Stranger Things platformy Netflix. Komiks rozszerza historie znane z serialu i dopowiada nowe wątki.

Komiks Stranger Things. Po drugiej stronie ukazał się nakładem wydawnictwa Dolnośląskiego, został wydany w twardej oprawie i liczy 96 stron.

Poniżej możecie zobaczyć okładkę oraz poznać opis komiksu:

Stranger Things. Po drugiej stronie - okładkaŹródło: Dolnośląskie
Dowiedzcie się, co się działo z Willem podczas jego nieobecności w pierwszym sezonie kultowego serialu Stranger Things dostępnego na Netflixie! Przeczytajcie komiks napisany przez znakomitą Jody Houser (autorkę wielu innych komiksów, np. Doctor Who, Gwiezdne wojny) i narysowany przez Stefana Martino (m.in. Doctor Who, Nosferatu, Gwiezdne Wojny).
Druga Strona, miejsce spotykane wcześniej wyłącznie w koszmarach sennych i wizjach.
Will Byers nie ma pojęcia, jak nazywać mroczną krainę, w której się znalazł, wie tylko, że jest tu sam i grozi mu niebezpieczeństwo. Wszędzie czai się dziwny, skrzeczący potwór, a w powietrzu unoszą się znajome głosy dochodzące z prawdziwego świata. Aby przeżyć, Will trzyma się tego, czego nauczył się od przyjaciół, oraz nadziei, że uda mu się wrócić do domu i do bliskich.
 

Co zrobić, by wygrać swój egzemplarz komiksu? Napiszcie do nas e-mail na adres [email protected], zatytułujcie go STRANGER THINGS, w treści zaś odpowiedzcie na pytanie: Za co najbardziej lubicie ten serial?

Autorów najciekawszych odpowiedzi poinformujemy o wygranej i obdarujemy komiksem!

Powodzenia!

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV