Repertuar kin Nowość Program TV
 

Advertisement
 

Konkursy

Konkurs zakończył się 26.05.2017, o godz. 23:59.

Weź udział w konkursie i wygraj Globus Polski z Ucha Prezesa! – zakończony

Pierwszy sezon Ucha Prezesa dobiegł końca, ale dla wszystkich fanów serialu Roberta Górskiego mamy dobrą wiadomość - mamy dla was konkurs z niesamowicie atrakcyjną nagrodą.

Niewiele jest pewnie osób, które nigdy nie słyszały o serialu Ucho Prezesa. Jeśli jednak ktoś taki istnieje, to powinien wiedzieć, że to ni mniej ni więcej, tylko internetowy miniserial polityczny, stworzony przez lidera Kabaretu Moralnego Niepokoju, Roberta Górskiego.

Zobacz też: Z wizytą na planie „Ucha Prezesa”

Na sukces Ucha Prezesa składają się zabawne dialogi, odnoszące się do polskiej sceny politycznej żarty, a także wiele charakterystycznych postaci i przedmiotów. Jednym z tych ostatnich jest wymyślony przez serialowego Mariusza globus Polski. Pokazuje on nasz kraj nie tyle „od morza do morza”, co „od bieguna do bieguna”, czyniąc ją ogromną i zajmująca niemal cały glob. Zobaczcie jak globus prezentuje się (i świeci) na jednym z naszych biurek.

Globus Polski Ucho Prezesa

 

 

Co zrobić, aby wygrać jedyny w swoim rodzaju polskocentryczny globus?

Napiszcie jakie jeszcze ciekawe przedmioty oprócz globusa znajdują się w gabinecie Prezesa i do czego służą?

Inspiracji szukajcie w naszej Strefie Showmax, gdzie aż roi się od zdjęć i klipów z serialu. Wśród autorów najciekawszych zgłoszeń zostanie wylosowana główna nagroda.

Odpowiedzi prosimy nadsyłać na adres [email protected] do 26 maja.

 

 

Co o tym sądzisz?