Repertuar kin Nowość Program TV

Konkursy

Konkurs zakończył się 26.05.2017, o godz. 23:59.

Weź udział w konkursie i wygraj Globus Polski z Ucha Prezesa! – zakończony

Pierwszy sezon Ucha Prezesa dobiegł końca, ale dla wszystkich fanów serialu Roberta Górskiego mamy dobrą wiadomość - mamy dla was konkurs z niesamowicie atrakcyjną nagrodą.

Niewiele jest pewnie osób, które nigdy nie słyszały o serialu Ucho Prezesa. Jeśli jednak ktoś taki istnieje, to powinien wiedzieć, że to ni mniej ni więcej, tylko internetowy miniserial polityczny, stworzony przez lidera Kabaretu Moralnego Niepokoju, Roberta Górskiego.

Zobacz też: Z wizytą na planie „Ucha Prezesa”

Na sukces Ucha Prezesa składają się zabawne dialogi, odnoszące się do polskiej sceny politycznej żarty, a także wiele charakterystycznych postaci i przedmiotów. Jednym z tych ostatnich jest wymyślony przez serialowego Mariusza globus Polski. Pokazuje on nasz kraj nie tyle „od morza do morza”, co „od bieguna do bieguna”, czyniąc ją ogromną i zajmująca niemal cały glob. Zobaczcie jak globus prezentuje się (i świeci) na jednym z naszych biurek.

Globus Polski Ucho Prezesa

 

 

Co zrobić, aby wygrać jedyny w swoim rodzaju polskocentryczny globus?

Napiszcie jakie jeszcze ciekawe przedmioty oprócz globusa znajdują się w gabinecie Prezesa i do czego służą?

Inspiracji szukajcie w naszej Strefie Showmax, gdzie aż roi się od zdjęć i klipów z serialu. Wśród autorów najciekawszych zgłoszeń zostanie wylosowana główna nagroda.

Odpowiedzi prosimy nadsyłać na adres [email protected] do 26 maja.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.04.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.