Przeczytaj w weekend

Wydanie weekendowe

Nagie piersi aktorek w filmach i serialach XXI wieku (tylko dla dorosłych)

Nagie piersi aktorek w filmach i serialach XXI wieku (tylko dla dorosłych) Nagie piersi aktorek w filmach i serialach XXI wieku (tylko dla dorosłych)

Kiedyś musiał przyjść ten moment. Oto TOP 50 naszym zdaniem najładniejszych kobiecych piersi, które widzieliśmy na ekranach w tym tysiącleciu. Z racji obowiązujących w naszych kręgach kulturowych zasad - nieletnim nie wolno zagłębiać się w ten tekst. Artykuł dla widzów dojrzałych.

Pamiętacie – w tym roku z okazji Dnia Kobiet zrobiliśmy tu przegląd męskich klat. Już wtedy w komentarzach pojawiły się głosy domagające się równouprawnienia - że skoro pokazujemy panów, to i panie również by należało.

Przyznajemy, trochę nam zeszło, ale początek wakacji to świetny pretekst (to znaczy taki sam jak każdy inny - piersi są piersi) i oto nadzwyczaj subiektywny wybór najładniejszych piersi, jakie podziwialiśmy w filmach i serialach ostatnich piętnastu lat. Oczywiście moglibyśmy pokazać i wymienić znacznie więcej niż 25 pań, ale gdzieś się trzeba było zatrzymać. Zawsze możecie uzupełniać naszą listę w komentarzach. Ale od razu uprzedzamy – z szacunkiem i bez żenujących tekstów. Bo przy takich artykułach za wulgaryzmy i cwaniakowania w komentarzach banujemy od razu.

UWAGA - TREŚĆ TYLKO DLA DOROSŁYCH

A teraz przejdźmy już do konkretów (kolejność alfabetyczna):

Monica Bellucci

Wzorzec włoskiej urody, która w tym roku obchodzi ćwierćwiecze rozbierania się w filmach. Wciąż jest ideałem piękna, a jej piersi śnią się zarówno nastoletnim chłopcom, jak i jednemu znajomemu doktorowi filmoznawstwa. Zalecane filmy XXI-wieczne: „Braterstwo wilków”, „Irréversible” (ale druga połowa), „Za ile mnie pokochasz?”, „Shoot 'Em Up”, „Gorące lato” i wiele innych.

Braterstwo wilków
Braterstwo wilków

 

Halle Berry

Piękna laureatka Oscara za „Monster's Ball” (jeden z tych filmów, które powinniście zobaczyć). W tym samym roku (2001) do kin wszedł również „Swordfish” - film, o którym mówiono, że Berry wynegocjowała dodatkowe pół miliona honorarium za to, że pokaże w nim swe piersi. Poniższe zdjęcie można więc było wówczas zobaczyć w jakiejś gazecie (nie pamiętam już jakiej) ze zmyślnym podpisem: „Ćwierć miliona po lewej, ćwierć miliona po prawej”.

Z późniejszych filmów warto jeszcze zerknąć na „Frankie and Alice”, ale szerokim łukiem omijajcie „Movie 43” - to, co tam dzieje się z biustem Halle Berry, jest przerażające.

Kod dostępu
Kod dostępu

 

Lizzy Caplan

Biust Lizzy nie tylko bawi, ale i uczy. Oglądamy go już od dwóch sezonów (za chwilę trzeci) w „Masters of Sex” i dzięki niemu dowiadujemy się sporo o naszej seksualności i badaniach, jakie niegdyś na niej przeprowadzano. Dziękujemy ci, Lizzy. A tym, którym jeszcze będzie mało, polecamy „True Blood”.

Masters of Sex
Masters of Sex

 

Marion Cotillard

Kolejna laureatka Oscara. Ta francuska aktorka nie wstydzi się swego ciała, na potrzeby filmu potrafi zrobić nieomal wszystko - również się oszpecić. Acz nas tu interesują rolę wręcz przeciwne. W których filmach? Przykładowo: „Lisa”, „Les Jolies Choses”, „Prywatne dochodzenie”, „Jeux d'enfants”, „Czarna skrzynka”, „Kości i rdza”.

Les Jolies Choses
Les Jolies Choses

 

Penelope Cruz

Gorącokrwista Hiszpanka, która przed kamerą pozwala sobie na wiele, a równocześnie wokół niej wciąż unosi się aura eterycznej, subtelnej lekkości. Równie dobrze radzi sobie w filmach Almodovara, jak i hollywoodzkich hitach. Filmy, które należy obejrzeć: „Vanilla Sky”, „Captain Corelli's Mandolin”, „Passion”, „Elegy”, „Przerwane objęcia”, „Powtórne narodziny”.

Elegia
Elegia

 

Alexandra Daddario

Objawienie zeszłego roku. Jedna scena z drugiego odcinka serialu „True Detective” i właściwie było pozamiatane. Daddario już na zawsze wpisała się w annały najlepszych scen erotycznych w historii i wygrała wszystkie podsumowania zeszłego roku, jakie powstały (w tych kategoriach).

Detektyw
Detektyw

Strony:

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV