Tag: zestawienie

-

Najlepsze seriale kryminalne – proceduralne

Skomplikowane zagadki, misterna intryga w tle, charyzmatyczni śledczy i okrutni, przebiegli przestępcy, to wszystko znajdziemy w dobrych proceduralach. Oto najlepsze z nich.

-

Kobieta szpieg w filmach

Z okazji premiery filmu Czerwona jaskółka postanowiliśmy przedstawić wam kobiety, które w zawodzie szpiega niczym nie ustępują mężczyznom.

Top 10
-

Oscary – ranking produkcji z nagrodą w kategorii Najlepszy film

Zbliża się 90. ceremonia rozdania Oscarów. Z tej okazji postanowiliśmy stworzyć ranking wszystkich produkcji nagrodzonych statuetką w kategorii Najlepszy film.

-

Najlepsze filmy Kinowego Uniwersum Marvela według naEKRANIE.pl

Z okazji premiery filmu Czarna Pantera postanowiliśmy stworzyć własny ranking najlepszych produkcji Kinowego Uniwersum Marvela.

-

Najpotężniejsze droidy ze świata Gwiezdnych Wojen

Portal Screen Rant opublikował listę najsilniejszych droidów ze świata Gwiezdnych Wojen.

-

Filmy produkowane przez stację Lifetime. Lista propozycji

Lifetime jest rozpoznawalnym na świecie producentem filmów pełnometrażowych, dokumentalnych i seriali fabularnych. Przyjrzyjmy się bliżej filmom produkowanym przez Lifetime.

Piotr Piskozub
-

Filmy, które stały się serialami

Już niedługo na mały ekran trafi serialowa wersja filmu Botoks. Z tej okazji przypominamy te rodzime produkcje, które wędrowały w podobną stronę - z kina…

Piotr Piskozub
Top 10
-

Najlepsze postacie z animacji Blok Ekipa

Za oknem szaro, ponuro, gdzieniegdzie poprószy śnieg. Tymczasem na warszawskim Grochowie problemy są zupełnie inne - tam rządzi Blok Ekipa.

naEKRANIE
14 -

Najlepsze filmy 2017 roku [lista aktualizowana]

Wybieramy najlepsze filmy 2017 roku. Oto produkcje, których jakości jesteśmy pewni, oglądaliśmy je i polecamy.

Piotr Piskozub
-

100 największych komiksowych złoczyńców wszech czasów

Po superbohaterach przyszła kolej na komiksowych złoczyńców - zapraszamy Was do zabawy, w ramach której wybieramy tych największych z nich.

naEKRANIE
18 -

Najlepsze komiksy 2017 roku [lista aktualizowana]

Wybieramy najlepsze naszym zdaniem komiksy 2017 roku. Lista będzie regularnie aktualizowana o pozycje, które przypadną do gustu naszym redaktorom i współpracownikom.

Piotr Piskozub
-

DC przed Marvelem – najpopularniejsze produkcje roku według...

Ujawniono już najpopularniejsze filmy i seriale roku według wyszukiwarki Google. Wonder Woman okazała się najczęściej szukaną przez internautów produkcją komiksową.