Magda Muszyńska

Magda Muszyńska

Weekend w telewizji: 22-24.03.2019

Weekend w telewizji: 22-24.03.2019 Weekend w telewizji: 22-24.03.2019

W ten weekend warto obejrzeć premiery telewizyjne filmów takich jak Ant-Man i Osa, Chwała bohaterom i Taxi 5. Nie zabraknie również sportowych emocji zarówno podczas piłkarskiego meczu polskiej reprezentacji oraz finałowych konkursów Pucharu Świata w skokach narciarski w Planicy. Co jeszcze ciekawego obejrzymy w telewizji?

Seriale:

PIĄTEK:

M - miasto szuka mordercy – sez. 1, odc. 3 – 4
20:00
CANAL+ Seriale

W skutym lodem Wiedniu zirytowana matka wysyła swoją córeczkę na plac zabaw po odzyskanie zapomnianej kurtki. Wykonując polecenie matki, dziewczynka słyszy intrygujące pogwizdywanie. Znika w niewyjaśnionych okolicznościach. Giną kolejne dzieci. Początkowo odnotowywane są tylko zaginięcia, jednak wkrótce znajdują się także ciała. Policyjne dochodzenie jest pasmem porażek. Morderca czyhający na życie dzieci pozostaje niezidentyfikowany. Dla prasy to chwytliwy temat. Tymczasem ambitny minister spraw wewnętrznych dostrzega w tej sytuacji szansę na realizację własnych planów. Pod pretekstem dbania o dobro obywateli może wdrożyć projekt inwigilacji. W sprawę angażuje się przestępczy półświatek. Mieszkańcy miasta nie zamierzają odpuścić bezwzględnemu zbrodniarzowi.

Zobacz także:
Osiem dni – sez.1, odc. 2 - 20:10 (HBO)
Gwiazda szeryfa – sez. 2, odc. 2 - 20:55 (HBO)
W potrzebie – sez. 3, odc. 6 - 21:30 (HBO3)
Odpałowe królowe – sez. 2, odc. 4 - 22:00 (HBO3)
Wiktoria – sez. 2, odc. 1 – 23:35 (TVP1)

SOBOTA:

Gra o tron – sez. 5, odc. 1 – 10
20:00
HBO3

Gra o tron to ekranizacja siedmioczęściowej sagi Pieśń Lodu i Ognia autorstwa George’a R.R Martina. Serial opowiada o walce siedmiu królestw o kontrolę nad Żelaznym Tronem.

Zobacz więcej:
Teoria wielkiego podrywu – sez. 12, odc. 15 - 21:30 (Comedy Central)
Family Guy: Głowa rodziny – sez. 17, odc. 5 – 8 - 22:00 (FOX Comedy)

NIEDZIELA:

The Walking Dead – sez. 9, odc. 15
3:30 (poniedziałek)
FOX

W Królestwie trwa jarmark, w którym uczestniczą wszystkie cztery społeczności. Podczas wspólnego święta niektóre pakty zostają odnowione, a za inne przyjdzie zapłacić naszym bohaterom wysoką cenę.

Zobacz także:
Podwójna gra – sez. 2, odc. 2 - 20:10 (FOX)
Syrena – sez. 2, odc. 6 - 21:00 (HBO3)

Strony:

Źródło: fot. Marvel

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV