Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

 

Konkursy

Konkurs zakończył się 24.06.2018, o godz. 23:59.

KONKURS [ROZWIĄZANY] – Wygraj bilety na wychwalany horror Dziedzictwo. Hereditary!

"To film, który jeszcze przez jakiś czas po seansie zostawia nas z pytaniami, na które sami sobie musimy znaleźć odpowiedź" - pisaliśmy w recenzji HEREDITARY, a teraz chcemy, byście przeżyli to samo!

Jak świetnym okazał się horror Dziedzictwo. Hereditary część z Was mogła się już przekonać, jednak ci, którzy nie mieli jeszcze tej okazji, jak najszybciej powinni tę zaległość nadrobić – absolutnie warto, co zresztą doskonale podsumowane zostało w naszej recenzji.

Pozwólcie więc, że rozdamy Wam bilety na seans tego niezwykłego widowiska, którego oficjalna premiera będzie miała miejsce już jutro. Bilety, które pozwolą Wam obejrzeć ten film w jednym z kin sieci Cinema-City – w dowolnym z dni w przedziale 25-28 czerwca i w dowolnym z kin wspomnianej sieci… w całej Polsce!

Co zrobić, żeby zgarnąć bilecik? Prosta sprawa – jak zwykle zresztą! Napiszcie na naszego maila [email protected], w treści której opowiecie nam, jaki horror zrobił na Was największe w życiu wrażenie i… dlaczego? Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy wejściówkami! Uwierzcie nam, że warto!

Do dzieła zatem i powodzenia!

KONKURS ROZWIĄZANY!
ZWYCIĘZCY OTRZYMALI MAILE Z KODAMI UMOŻLIWIAJĄCYMI DARMOWY SEANS!
Sprawdźcie skrzynki! 😉
Gratulujemy!

 

 

Co o tym sądzisz?