Repertuar kin Nowość Program TV

Konkursy

Konkurs zakończył się 24.06.2018, o godz. 23:59.

KONKURS [ROZWIĄZANY] – Wygraj bilety na wychwalany horror Dziedzictwo. Hereditary!

"To film, który jeszcze przez jakiś czas po seansie zostawia nas z pytaniami, na które sami sobie musimy znaleźć odpowiedź" - pisaliśmy w recenzji HEREDITARY, a teraz chcemy, byście przeżyli to samo!

Jak świetnym okazał się horror Dziedzictwo. Hereditary część z Was mogła się już przekonać, jednak ci, którzy nie mieli jeszcze tej okazji, jak najszybciej powinni tę zaległość nadrobić – absolutnie warto, co zresztą doskonale podsumowane zostało w naszej recenzji.

Pozwólcie więc, że rozdamy Wam bilety na seans tego niezwykłego widowiska, którego oficjalna premiera będzie miała miejsce już jutro. Bilety, które pozwolą Wam obejrzeć ten film w jednym z kin sieci Cinema-City – w dowolnym z dni w przedziale 25-28 czerwca i w dowolnym z kin wspomnianej sieci… w całej Polsce!

Co zrobić, żeby zgarnąć bilecik? Prosta sprawa – jak zwykle zresztą! Napiszcie na naszego maila [email protected], w treści której opowiecie nam, jaki horror zrobił na Was największe w życiu wrażenie i… dlaczego? Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy wejściówkami! Uwierzcie nam, że warto!

Do dzieła zatem i powodzenia!

KONKURS ROZWIĄZANY!
ZWYCIĘZCY OTRZYMALI MAILE Z KODAMI UMOŻLIWIAJĄCYMI DARMOWY SEANS!
Sprawdźcie skrzynki! 😉
Gratulujemy!

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.