Robert Więckiewicz

Robert Więckiewicz
 • Data urodzenia:

  30 czerwca 1967 (51)
 • Miejsce urodzenia:

  Nowa Ruda, Polska
 • Narodowość:

  Polak
 • Zawód:

  Aktor
 • Stan cywilny:

  Żonaty (Natalia Adaszyńska)
 • Bio:

  Urodził się w Nowej Rudzie, której jest również Honorowym Obywatelem. Po ukończeniu szkoły średniej w Kłodzku, rozpoczął przygodę z aktorstwem, zapisując się we Wrocławiu do PWST (1989-1993).  Jest czynnym aktorem teatralnym - 1993-1998 Teatr Polski w Poznaniu,  od 1999 Teatr Rozmaitości w Warszawie.  Ponadto jest laureatem nagrody dla najlepszego aktora Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

W obsadzie (40)

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV