Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

 

Konkursy

Konkurs zakończył się 25.02.2019, o godz. 18:00.

Przejście – Justin Cronin – wygraj powieść postapo!

Dziś na kanale FOX swoją premierę będzie miał serial Przejście, a my z tej okazji mamy do rozdania aż 8 sztuk powieści Justina Cronina, którego wspomniany serial jest adaptacją!

Serial Przejście opowiada historię agenta FBI (Mark-Paul Gosselaar), który ma za zadanie chronić młodą dziewczynę Amy (Saniyya Sidney) będącą obiektem eksperymentów rządowych dotyczących tajemniczego wirusa.

Pierwszy sezon liczy 10 odcinków. Pilot ma swoją premierę dzisiaj o 21.05 na kanale Fox. Produkcja jest oparta na książkach Justina Cronina. W naszym konkursie mamy do rozdania kilka sztuk powieści…

W tajnej bazie armii amerykańskiej w Kolorado trwają badania nad rzadkim wirusem z boliwijskiej dżungli wydłużającym życie i zwiększającym siłę fizyczną. Ubocznym skutkiem jego działania jest przemiana ludzi w wampiry, wobec których wojsko ma własne plany: nowy gatunek wydaje się doskonałą bronią biologiczną. Agent FBI Brad Wolgast otrzymuje zadanie: dostarczyć dwunastu czekających na egzekucję skazańców do eksperymentu wszczepienia wirusa. W ostatniej fazie „Projektu Noe” wirus ma zostać podany małemu dziecku. Wolfgast zawozi do Kolorado porzuconą przez matkę sześcioletnią Amy Harper Bellafonte. W agencie budzą się wyrzuty sumienia; pomiędzy nim a dziewczynką tworzy się silna więź. Niespodziewanie zarażeni wirusem, zwani wirolami, wydostają się na wolność, zaś kraj ogarnia epidemia. Z bazy uciekają też Amy i Wolfgast. Wirole atakują i mordują wszystkich wokół siebie, w końcu opanowują całe Stany Zjednoczone. Kalifornia i Teksas ogłaszają secesję, a po użyciu broni nuklearnej państwo przestaje istnieć. Niedobitki ludzi kryją się przed wampirami w izolowanych koloniach za wysokimi murami, chronieni snopami reflektorów. 90 lat później. U bram jednej z kolonii położonych na terenie Republiki Kalifornijskiej pojawia się tajemnicza kilkunastoletnia dziewczyna – Amy. Wspólnocie kończą się zasoby energetyczne, czeka ją zagłada. Niewielka grupka ludzi wyrusza w niebezpieczną podróż do Kolorado, gdzie prowadzono kiedyś eksperymenty biologiczne, mając nadzieję na ocalenie…

Przejście
fot. Albatros

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Co zrobić, by wygrać swój egzemplarz? Na naszego konkursowego maila [email protected] wyślijcie maila zatytułowanego: PRZEJŚCIE. W treści wiadomości napiszcie, jakie dzieło kultury w klimacie postapo (książka, serial, gra, film) jest Waszym zdaniem najlepsze i dlaczego? Piszcie! Najciekawiej uargumentowane odpowiedzi nagrodzimy!
Powodzenia!

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.