Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

 

Konkursy

Konkurs zakończył się 21.02.2019, o godz. 12:00.

Wciąż cię widzę – Daniel Waters – wygraj książkę i DVD!

Wciąż cię widzę to powieść Daniela Watersa łącząca w sobie elementy fantastyki, grozy i powieści młodzieżowej. W naszym nowym konkursie mamy do rozdania kilka sztuk tej książki... wraz z ich ekranizacją!

Od czasu Wydarzenia świat nawiedzają duchy. Zwykle zjawy nie przeszkadzają Veronice i innym, choć dzielenie łazienki z duchem nastolatka bywa mało komfortowe… Ale duchy są liczniejsze. Kiedy Veronica i jej przyjaciel Kirk próbują zbadać, co jest tego powodem, dokonują przerażającego odkrycia. Ich nauczyciel Bittner nie może się pogodzić, że duch jego zmarłej córki nie powrócił. Wierzy, że Eva potrzebuje ciała, by znów znaleźć się na świecie, a ciało Veroniki idealnie się do tego  nadaje. A nawet jeśli się myli, jego uczennica będzie po prostu kolejnym duchem…

W Polsce swoją premierę ma DVD z filmem Wciąż cię widzę w reżyserii Scotta Speera i z Bellą Thorne w roli głównej. Do sprzedaży trafiła także powieść Wciąż cię widzę, literacki pierwowzór filmu napisany przez Daniela Watersa. Jest to opowieść o dziewczynie, która zostaje nawiedzona przez ducha, co prowadzi do poważnych konsekwencji.

Wciąż cię widzę - okładka
Źródło: Dolnośląskie

Jeśli chcecie zgarnąć zestaw powieść + DVD z jej filmową adaptacją, wystarczy, że napiszecie do nas maila! Na [email protected] wyślijcie wiadomość zatytułowaną: WCIĄŻ CIĘ WIDZĘ. W treści napiszcie nam, jakie dzieło popkultury (film, książka, serial, gra…) przedstawia według Was najbardziej przerażającą wizję świata postapokaliptycznego? Autorów najciekawszych odpowiedzi nagrodzimy!
Powodzenia!

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.