Konkurs zakończył się 03.09.2019 o godz. 16:42.
Michał Jarecki
Michał Jarecki

Wiedźmin: Córka płomienia - wygraj najnowszy komiks o zabójcy potworów!

Komiks Wiedźmin. Córka płomienia niedawno trafił do sprzedaży. W naszym nowym konkursie możecie zdobyć własne egzemplarze tej stworzonej przez Polki powieści graficznej!

Komiks Wiedźmin. Córka płomienia niedawno trafił do sprzedaży. W naszym nowym konkursie możecie zdobyć własne egzemplarze tej stworzonej przez Polki powieści graficznej!

Córka płomienia to najnowszy komiks o przygodach Geralta z Rivii, słynnego wiedźmina wykreowanego przez Andrzeja Sapkowskiego. Bohater ten już na stałe zagościł w popkulturze, także w komiksie. 

Egmont od kilku lat wydaje nowe komiksy o przygodach wiedźmina. Do tej pory ukazały się trzy: Dom ze szkłaDzieci lisicy i Klątwa kruków, a ich scenarzystą był Paul Tobin. W najnowszym tomie nastąpi jednak zmiana osoby odpowiedzialnej za historię.

Album Wiedźmin. Córka płomienia dzisiaj trafił do sprzedaży. Komiks ten stworzyła dwójka polskich autorek: Aleksandra Motyka (scenariusz) i Marianna Strychowska (rysunki). 

 

Geralt zostaje poproszony przez starego znajomego o wyjaśnienie tajemnicy potwora, który zakrada się nocami do jego córki. Podczas wykonywania zlecenia wiedźmin niespodziewanie – i wbrew swojej woli – wyrusza w szaloną, magiczną podróż z Novigradu wprost na dwór nieobliczalnego władcy, który rozkazuje mu dostarczyć głowę słynnego zabójcy... Geralta z Rivii. Wiedźmin, zmuszony ukrywać swoją tożsamość, zostaje wplątany w sieć pałacowych intryg, zyskuje też nieoczekiwanych sojuszników i zajadłych wrogów. Wkrótce odkrywa również mroczny sekret zła, które nocami budzi się do życia w królewskich ogrodach... 

Co zrobić, by zgarnąć swój komiks?
To proste! Napiszcie maila na nasz adres [email protected], zatytułujcie go CÓRKA PŁOMIENIA, w treści zaś napiszcie odpowiedź na pytanie: która z historii związanych z wiedźminem (opowiadania, gry, komiksy) jest Waszą ulubioną i dlaczego?
Autorów najciekawszych odpowiedzi nagrodzimy!
Powodzenia!

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV