Repertuar kin Nowość Program TV

Konkursy

Konkurs zakończył się 07.11.2017, o godz. 14:00.

Wygraj zestaw gadżetów z serialu Egzorcysta

Z okazji premiery serialu Egzorcysta na platformie Showmax przygotowaliśmy dla was konkurs. Udzielcie odpowiedzi na jedno pytanie, a zyskacie możliwość wygrania serialowych gażetów.

Dziś premiera  serialu Egzorcysta. Z tej okazji postanowiliśmy przeprowadzić konkurs z fajnymi nagrodami. Do rozdania mamy zestaw odjazdowych naklejek oraz piersiówkę. Chcecie je zgarnąć? Zadanie konkursowe jest dość proste: wymyślcie typ demona z którym powinien rozprawić się egzorcysta. Forma odpowiedzi jest dowolna. Może to być opis, zdjęcie, a nawet rysunek. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy.

foto. naEKRANIE.pl
foto. naEKRANIE.pl

foto. naEKRANIE.pl
foto. naEKRANIE.pl

foto. naEKRANIE.pl
foto. naEKRANIE.pl

Odpowiedzi wysyłajcie na adres [email protected] w tytule wpisując: EGZORCYSTA. W treści umieśćcie odpowiedź na pytanie konkursowe, imię i nazwisko, a także adres. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 7 listopada do godziny 14:00.

 

ROZWIĄZANIE KONKURSU:

Bogdan Jankowski

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.04.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.