Repertuar kin Nowość Program TV

Lucyfer – zostaną wyemitowane pozostałe nakręcone odcinki

Wciąż nie ma żadnych informacji o tym, czy ktoś jest zainteresowany przejęciem Lucyfera. FOX jednak stwierdził, że pokaże fanom dwa dodatkowe odcinki, które były nakręcone w trakcie prac nad 3. sezonem.

Dwa odcinki nakręcone podczas prac nad 3. sezonem były trzymane na ewentualny 4. sezon. Są to zwykłe opowieści jednoodcinkowe bez żadnego związku z przewodnią fabułą. Jako że Lucyfer został skasowany, podjęto decyzję, że zostaną one wyemitowane na antenie amerykańskiej stacji FOX.

-
-

W pierwszym bohaterowie prowadzą śledztwo w sprawie zabójstwa dziecięcego psychiatry. Dużą rolę odegra Ella, która ma tajemnicę: od dzieciństwa ma przyjaciółką, która może być duchem. W drugim odcinku mama Lucyfera stworzyła alternatywny wymiar, w którym bohater nigdy nie poznał Chloe. W tym odcinku usłyszymy głos Neila Gaimana (twórca komiksu, na podstawie którego powstał serial), który wcieli się w Boga będącego narratorem opowieści.

Oba odcinki mają mieć premierę 28 maja. Kampania na rzecz uratowania serialu trwa, ale nie ma nowych informacji na temat postępów w poszukiwaniu nowego domu dla Lucyfera.

Źródło: tvline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Najlepsze z 24h

Paweł Krzystyniak
-

Zwiastuny do obejrzenia w ten weekend…

Przegapiliście nowe zwiastuny w tym tygodniu? Nic straconego. Specjalnie dla was zbieramy w jednym miejscu…

Michalina Reda
-

Złote Maliny 2019 – nagrody rozdane.…

Złote Maliny to antynagrody przyznawane najgorszym filmom roku. Właśnie poznaliśmy tegorocznych nagrodzonych - oto lista.

Michalina Reda
spoilery
-

Gwiezdne Wojny: część IX – zaskakująca…

Gwiezdne Wojny: część IX to film, który zadebiutuje jeszcze w tym roku. Do sieci trafiła…

Michalina Reda
-

Jackman ma rekord Guinnessa. Jest cięty…

Hugh Jackman trafił na listę rekordów Guinnessa, o czym informowaliśmy jakiś czas temu. Teraz na…

Michał Kujawiński
-

Powstaje film o Zenonie Martyniuku. Poznaliśmy…

Rozpoczęły się zdjęcia do biograficznego filmu o muzyku disco polo, Zenonie Martyniuku. Wiemy, kogo zobaczymy…

Michał Kujawiński
Plotka
-

Wiedźmin – Geralt zmierzy się z…

Wciąż czekamy na pierwsze oficjalne materiały z serialu Wiedźmin od Netflixa. Dostaliśmy jednak nowe informacje…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.