Maura Tierney w „The Affair” stacji Showtime

Maura Tierney (Ostry dyżur) dołącza do obsady pilota serialu stacji Showtime pt. "The Affair".

Maura Tierney (Ostry dyżur) dołącza do obsady pilota serialu stacji Showtime pt. "The Affair".

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  the affair 

Tierney wcieli się w Helen, ukochaną Noah od czasu studiów, najlepszą przyjaciółkę, matkę jego dzieci i żonę od 17 lat. Gdy dowie się o jego zdradzie, będzie mieć spore wahania nastrojów - od chęci wybaczenia, po pragnienie zemsty.

Produkcja opowiadać będzie o romansie i tym, jak oddziałuje on na dwa związki. Opowieść pokazywana będzie z dwóch perspektyw - męskiej i żeńskiej. Głównym bohaterem "The Affair" będzie Noah (Dominic West), żonaty mężczyzna z czwórką dzieci, który nawiązuje romans z Allison (Ruth Wilson), mężatką, która jest w żałobie po śmierci dziecka. Po raz pierwszy przypadkowo spotykają się na plaży.

Twórcami serialu są Hagai Levi i Sarah Treem. Reżyserem pilotowego odcinka będzie Mark Mylod (Shameless).

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV