Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Magda Muszyńska

Magda Muszyńska

Weekend w telewizji: 12-14.10.2018

Weekend w telewizji: 12-14.10.2018 Weekend w telewizji: 12-14.10.2018

Czarna Pantera, Ostatnia szansa i Wojna płci to najciekawsze premiery telewizyjne tego weekendu. Jednak na przygodach T'Challi się nie kończy, bowiem TVN Fabuła ma dla nas cały weekend z superbohaterami Marvela. Ponadto z trzecim sezonem powraca serial Złote życie. Co jeszcze zobaczymy w telewizji?

Seriale:

PIĄTEK:

Mr. Mercedes – sez. 2, odc. 1 – 5
20:00
CANAL+ Seriale

Serial jest oparty na powieści Stephena Kinga pod tym samym tytułem. Fabuła skupia się na mordercy, który dręczy emerytowanego detektywa policyjnego serią listów i maili, zmuszając mężczyznę do rozpoczęcia prywatnej krucjaty. Były policjant chce, by morderca został schwytany, zanim popełni kolejne przestępstwo.

Zobacz także:
Howards End – odc. 2 – 20:10 (HBO)
Młody Sheldon – sez.1, odc. 11 - 21:00 (Comedy Central)
Snowfall – sez.1, odc. 9 - 21:10 (HBO)
Zwierzęta – sez. 3, odc. 10 - 21:30 (HBO3)
Who is America? – sez.1, odc. 6 - 22:00 (HBO3)

SOBOTA:

4 Blocks – sez. 1, odc. 6 (ost.)
23:00
TVP1

Toni Hamady jest przywódcą libańskiego gangu z Berlina. Mężczyzna planuje wycofać się z życia w półświatku, aby prowadzić życie przykładnego męża i obywatela. Niestety, jego szwagier, Latif, zostaje zatrzymany z dużą ilością kokainy. Aresztowanie mężczyzny może doprowadzić do rozpadu całej organizacji. Chcąc ratować sytuację, Toni znów staje na czele mafii. Nie podoba się to Abbasowi, jego bratu, który miał nadzieję przejąć kontrolę nad gangiem. Toni prosi swojego przyjaciela, Vince'a, by pomógł mu zaprowadzić porządek w szajce. Nie wie, że jest on tajnym agentem policji.

Zobacz więcej:
Pan Avila – sez. 4, odc. 10 - 20:00 (Cinemax)
Złote życie – sez.2, odc. 1 – 8 - 20:00 (HBO3)
Mr. Mercedes – sez. 2, odc. 6 – 10 – 20:00 (CANAL+ Seriale)

NIEDZIELA:

Złote życie – sez.3, odc.1
21:00
HBO3

Rodzina Attili Miklósiego (Szabolcs Thuróczy) prowadzi życie jak z reklamy. On sam jest zamożnym przedsiębiorcą, jego żona Janka (Eszter Ónodi) zajmuje się działalnością charytatywną. Ich córka Mira (Eszter Ónodi) to najlepsza uczennica w klasie, a zbuntowany syn Mark (Laura Döbrösi) jest utalentowanym raperem. Rodzina skrywa jednak pewien sekret - tak naprawdę Miklósi są mocno zadłużeni, a ich luksusowy dom należy do innego człowieka. Nieoczekiwanie, dobra sytuacja rodziny zaczyna się komplikować.

Zobacz także:
Grzechy przeszłości – sez.1, odc. 3 – 4 – 20:10 (ale kino+)
Pułapka – sez.1, odc. 6 - 21:30 (TVN)
Castle Rock – sez.1, odc. 8 - 22:00 (HBO3)
The Walking Dead – sez. 9, odc. 2 - 3:30 (poniedziałek) (FOX)

Strony:

Źródło: fot. Marvel

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 60 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV