Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

 

Konkursy

Konkurs zakończył się 02.06.2017, o godz. 23:59.

Konkurs! Wygraj komiks Gnat. Dolina, czyli równonoc wiosenna – wyniki

Dolina, czyli równonoc wiosenna Jeffa Smitha to pierwsza część nagradzanej serii, przeznaczonej przede wszystkim dla młodszych czytelników. Teraz możecie ten komiks wygrać!

Nagrody wygrali:

Łukasz Turczyński
Halszka Janota
Dariusz Fafiński

Nakładem wydawnictwa Egmont trafiła właśnie do polskich księgarń Dolina, czyli równonoc wiosenna, pierwszy tom zbiorczego wydania serii Gnat. W komiksie czytelnicy poznają niesamowite perypetie Chwata Gnata, który zostaje wygnany z rodzinnego Gnatowa. Wraz z kuzynami – cwanym Kantem Gnatem i nieodpowiedzialnym Chichotem Gnatem – wyrusza na wyprawę, która przyniesie bohaterom wiele niespodzianek.

Autor komiksu, Jeff Smith, zaczął tworzyć serię Gnat w 1991 roku i kontynuował ją przez kilkanaście lat. Efektem jego pracy jest pięćdziesiąt pięć zeszytów opowiadających o przygodach Chwata Gnata i jego kompanów w magicznym świecie, pełnym niebezpieczeństw, przedziwnych miejsc i fascynujących istot. Seria przyniosła swojemu twórcy dziesięć Nagród Eisnera i jedenaście Nagród Harveya.

PRZECZYTAJ TEŻ: Recenzja komiksu Gnat: Dolina, czyli równonoc wiosenna

Gnat #01. Dolina, czyli równonoc wiosenna - okładka
Źródło: Egmont

UWAGA! KONKURS!

Mamy do rozdania 3 egzemplarze komiksu Dolina, czyli równonoc wiosenna!

Co zrobić, aby wygrać ?

Napiszcie nam jakie komiksy czytaliście będąc dziećmi, lub jakie komiksy czytają teraz wasze dzieci.

Odpowiedzi prosimy nadsyłać na adres [email protected] do 2 czerwca (włącznie). Najciekawsze nagrodzimy komiksami o Gnacie.

Powodzenia!

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.