Przeczytaj w weekend

Dziewczyny nad wyraz - będzie 4. sezon

Dziewczyny nad wyraz nadal zbierają dobre recenzje i osiągają satysfakcjonujące wyniki oglądalności. Będzie 4. sezon.

Dziewczyny nad wyraz nadal zbierają dobre recenzje i osiągają satysfakcjonujące wyniki oglądalności. Będzie 4. sezon.

Dziewczyny nad wyraz to nadal ważny tytuł dla stacji Freeform. Osiąga dobre wyniki oglądalności, zbiera dobre recenzje widzów oraz krytyków. Za sterami tym razem stanie Amanda Lasher, która przejmuje tworzenie tego sezonu.

Informację ogłoszono podczas prezentacji ramówki stacji. Tam też głównej aktorki serialu wyszły na scenę i dowiedziały się na niej o zamówieniu sezonu.

Zobaczcie ich reakcję:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

BEST SURPRISE EVER!!! Season 4 bbs!!! thank you @freeform @theboldtypetv #TheBoldType I cant wait to tell more stories ✨

Post udostępniony przez thekatiestevens (@thekatiestevens)

Źródło: deadline.com / zdjęcie glówne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV