Repertuar kin Nowość Program TV

„Teen Titans Go!” – nowe szczegóły

Aaron Horvath i Michael Jelenic w ostatnio udzielonym wywiadzie dla IGN.com opowiadali o nowym serialu animowanym o przygodach nastoletnich tytanów. Zapowiadają zmiany w porównaniu do tego, co znają widzowie. Czy ma być to serial komediowy?

Z wywiadu dowiadujemy się, że nowe odcinki są zupełnie inne od oryginalnego „Teen Titans”. Ma być to komediowe spojrzenie na ich przygody i nie ma mieć żadnego związku z poprzednim serialem. Jedynym wspólnym elementem są te same postacie i ci sami aktorzy podkładający głos.

– Mamy te same postacie, tych samych aktorów, tę samą charakterystykę drużyny superbohaterów, ale umieszczamy ich w nowych sytuacjach, głównie komediowych. W serialu prawie nie ma scen akcji. Jeśli walczą ze sobą, to o to, kto będzie mógł zrobić kanapkę. Wykorzystują swoją moc, ale zawsze w komediowych sytuacjach. Z Robina zrobiliśmy w tym serialu głupka. Jest jedyną postacią, która nie ma supermocy, więc tworzy to dla niego problem z pewnością siebie – czytamy.

Biorąc pod uwagę zmiany, twórcy przyznają, że boją się reakcji fanów oryginalnego serialu. Każdy odcinek ma składać się dwóch 11-minutowych historii. Nie ma być żadnych rozbudowanych wątków przygotowanych na cały sezon.

Premiera w 2013 roku.

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Seksapil to moc? Bohaterki komiksów w…

Zastanawialiście się kiedyś nad tym, dlaczego niektóre superbohaterki wyglądają w komiksach tak, jakby balansowały na…

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – Kapitan Marvel…

Avengers: Koniec gry trafi do kina za ledwie ponad miesiąc. Napływ informacji powoli zwiększa się,…

Adam Siennica
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

Do końca 9. sezonu The Walking Dead zostały tylko 2 odcinki. Zwiastun i zdjęcia zapowiadają…

Dawid Muszyński
-

Miłość, śmierć i roboty: sezon 1…

David Fincher i Tim Miller przedstawiają zbiór krótkich, niezwiązanych ze sobą animowanych historii. Jak wypada…

Ocena recenzenta:
8
Adam Siennica
-

Pewnego razu… w Hollywood – plakat…

Pewnego razu w Hollywood to najnowszy film w reżyserii Quentina Tarantino. Promocja ruszyła.

Adam Siennica
-

Toy Story 4 – pełny zwiastun…

Toy Story 4 to najnowszy kinowy film studia Pixar. Kontynuacja przygód popularnych bohaterów zawita na…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.