Netflix - filmy świąteczne. 22 tytuły na rodzinny seans

Mając dostęp do różnych platform streamingowych, nie jesteśmy w święta skazani na te same filmy świąteczne puszczane co roku. Zobaczcie zatem, co znajduje się w ofercie Netflixa.

Mając dostęp do różnych platform streamingowych, nie jesteśmy w święta skazani na te same filmy świąteczne puszczane co roku. Zobaczcie zatem, co znajduje się w ofercie Netflixa.

Film świąteczne rządzą się oczywiście swoimi prawami i rzadko zdarza się, aby dana produkcja w oparciu o motyw świąt Bożego Narodzenia, prezentowała coś oryginalnego i zjawiskowego. Takie jednak się zdarzają i znajdują się w ofercie Netflixa.

Poniżej znajdziecie wybrane przez nas 16 tytułów, które znajdują się w ofercie Netflixa, a które zapowiadają całkiem przyjemną rozrywkę w świątecznym klimacie. Oprócz filmów, Netflix na święta oferuje też krótsze formy lub odcinkowe wersje znanych animacji, takich jak Madagaskar. Korzystajcie z naszej listy filmów świątecznych w Netfixie, a jeśli szukacie konkretnego tytułu, ale nie wiecie, która platforma ma go w swojej ofercie, sprawdźcie naszą porównywarkę vod.naekranie.pl.

Facet na Święta

Zmęczona uszczypliwymi komentarzami rodziny wieczna singielka Johanne postanawia szybko znaleźć partnera, którego mogłaby zabrać do domu na Święta Bożego Narodzenia.

Zamiana z księżniczką

Zwykle mawia się, że święta to czas miłości i radości. Dlatego też wiele filmów świątecznych to po prostu komedie romantyczne i tych nie brakuje w ofercie Netflixa. Tutaj pokuszono się jednak o ciekawy koncept księcia żebraka, który choć także jest już utarty w kulturze popularnej, to jednak w tym połączeniu może stanowić coś ciekawego.

Klaus

Animacja zatytułowana Klaus opowiada historię Jaspera, najgorszego studenta w historii akademii listonoszy. Został przeniesiony na mroźną wyspę za północnym kołem podbiegunowym, gdzie skłóceni mieszkańcy rzadko ze sobą rozmawiają, a o pisaniu listów nie ma nawet mowy. Jesper jest już bliski rezygnacji, gdy znajduje wsparcie u miejscowej nauczycielki o imieniu Alva i poznaje Klausa, tajemniczego stolarza, który mieszka samotnie w chatce pełnej własnej roboty zabawek.

W śnieżną noc

Kiedy w Wigilię w pewnym miasteczku zaczyna szaleć śnieżyca, grupa licealistów musi zmierzyć się z nieoczekiwanymi zwrotami w relacjach z przyjaciółmi i swoim życiu uczuciowym

Kronika świąteczna

Chris Columbus powraca z kolejnym świątecznym hitem? Jego Kevin sam w domu dominuje w polskich domach do dziś w czasie świąt, a może czas najwyższy na zmiany? Kto ma Netflixa i nie wie jeszcze, co obejrzeć z rodziną w święta, to niech zobaczy, jak prezentuje się Kurt Russell w roli Mikołaja. Casting wymarzony.

Strony:

Źródło: Zdjęcie główne: Netflix

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV