Repertuar kin Nowość Program TV

Netflix – filmy świąteczne. 16 tytułów, które warto sprawdzić

Mając dostęp do różnych platform streamingowych, nie jesteśmy w święta skazani na te same filmy puszczane co roku. Zobaczcie zatem, co znajduje się w ofercie Netflixa.

Film świąteczne rządzą się oczywiście swoimi prawami i rzadko zdarza się, aby dana produkcja w oparciu o motyw świąt Bożego Narodzenia, prezentowała coś oryginalnego i zjawiskowego. Takie jednak się zdarzają i znajdują się w ofercie Netflixa.

Poniżej znajdziecie wybrane przez nas 16 tytułów, które znajdują się w ofercie Netflixa, a które zapowiadają całkiem przyjemną rozrywkę w świątecznym klimacie. Oprócz filmów, Netflix na święta oferuje też krótsze formy lub odcinkowe wersje znanych animacji, takich jak Madagaskar. Korzystajcie z naszej listy filmów świątecznych w Netfixie, a jeśli szukacie konkretnego tytułu, ale nie wiecie, która platforma ma go w swojej ofercie, sprawdźcie naszą porównywarkę vod.naekranie.pl.

Zamiana z księżniczką

Zwykle mawia się, że święta to czas miłości i radości. Dlatego też wiele filmów świątecznych to po prostu komedie romantyczne i tych nie brakuje w ofercie Netflixa. Tutaj pokuszono się jednak o ciekawy koncept księcia żebraka, który choć także jest już utarty w kulturze popularnej, to jednak w tym połączeniu może stanowić coś ciekawego.

Kronika świąteczna

Chris Columbus powraca z kolejnym świątecznym hitem? Jego Kevin sam w domu dominuje w polskich domach do dziś w czasie świąt, a może czas najwyższy na zmiany? Kto ma Netflixa i nie wie jeszcze, co obejrzeć z rodziną w święta, to niech zobaczy, jak prezentuje się Kurt Russell w roli Mikołaja. Casting wymarzony.

Elf

Jeden z tych filmów, które w święta puszczane są przez telewizję na okrągło. Ile razy można oglądać Willa Ferrella w elfich rajstopach? Dla niektórych nie stanowi to jednak problemu i w święta także można przyswoić dawkę głupkowatego humoru.

Ekspres polarny

Na tamte czasy ślicznie wyglądająca animacja Roberta Zemeckisa, która nie tylko została oparta o motyw świąteczny, ale także zapewnia zjawiskową przygodę, która najmłodszym na pewno przypadnie do gustu.

Źródło: Zdjęcie główne: Netflix
Strony: 1234

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Avengers: Koniec gry to walka o…

Do sieci wyciekły nowe materiały promujące film Avengers: Koniec gry - mamy na nich okazję…

Piotr Piskozub
-

Seksapil to moc? Bohaterki komiksów w…

Zastanawialiście się kiedyś nad tym, dlaczego niektóre superbohaterki wyglądają w komiksach tak, jakby balansowały na…

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – Kapitan Marvel…

Avengers: Koniec gry trafi do kina za ledwie ponad miesiąc. Napływ informacji powoli zwiększa się,…

Adam Siennica
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

Do końca 9. sezonu The Walking Dead zostały tylko 2 odcinki. Zwiastun i zdjęcia zapowiadają…

Dawid Muszyński
-

Miłość, śmierć i roboty: sezon 1…

David Fincher i Tim Miller przedstawiają zbiór krótkich, niezwiązanych ze sobą animowanych historii. Jak wypada…

Ocena recenzenta:
8
Adam Siennica
-

Pewnego razu… w Hollywood – plakat…

Pewnego razu w Hollywood to najnowszy film w reżyserii Quentina Tarantino. Promocja ruszyła.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.