Repertuar kin Nowość Program TV

Netflix – filmy świąteczne. 16 tytułów, które warto sprawdzić

Mając dostęp do różnych platform streamingowych, nie jesteśmy w święta skazani na te same filmy puszczane co roku. Zobaczcie zatem, co znajduje się w ofercie Netflixa.

Film świąteczne rządzą się oczywiście swoimi prawami i rzadko zdarza się, aby dana produkcja w oparciu o motyw świąt Bożego Narodzenia, prezentowała coś oryginalnego i zjawiskowego. Takie jednak się zdarzają i znajdują się w ofercie Netflixa.

Poniżej znajdziecie wybrane przez nas 16 tytułów, które znajdują się w ofercie Netflixa, a które zapowiadają całkiem przyjemną rozrywkę w świątecznym klimacie. Oprócz filmów, Netflix na święta oferuje też krótsze formy lub odcinkowe wersje znanych animacji, takich jak Madagaskar. Korzystajcie z naszej listy filmów świątecznych w Netfixie, a jeśli szukacie konkretnego tytułu, ale nie wiecie, która platforma ma go w swojej ofercie, sprawdźcie naszą porównywarkę vod.naekranie.pl.

Zamiana z księżniczką

Zwykle mawia się, że święta to czas miłości i radości. Dlatego też wiele filmów świątecznych to po prostu komedie romantyczne i tych nie brakuje w ofercie Netflixa. Tutaj pokuszono się jednak o ciekawy koncept księcia żebraka, który choć także jest już utarty w kulturze popularnej, to jednak w tym połączeniu może stanowić coś ciekawego.

Kronika świąteczna

Chris Columbus powraca z kolejnym świątecznym hitem? Jego Kevin sam w domu dominuje w polskich domach do dziś w czasie świąt, a może czas najwyższy na zmiany? Kto ma Netflixa i nie wie jeszcze, co obejrzeć z rodziną w święta, to niech zobaczy, jak prezentuje się Kurt Russell w roli Mikołaja. Casting wymarzony.

Elf

Jeden z tych filmów, które w święta puszczane są przez telewizję na okrągło. Ile razy można oglądać Willa Ferrella w elfich rajstopach? Dla niektórych nie stanowi to jednak problemu i w święta także można przyswoić dawkę głupkowatego humoru.

Ekspres polarny

Na tamte czasy ślicznie wyglądająca animacja Roberta Zemeckisa, która nie tylko została oparta o motyw świąteczny, ale także zapewnia zjawiskową przygodę, która najmłodszym na pewno przypadnie do gustu.

Źródło: Zdjęcie główne: Netflix
Strony: 1234

Najlepsze z 24h

Michalina Reda
-

Kapitan Marvel – nowe zdjęcie superbohaterki…

Kapitan Marvel wejdzie na ekrany kin w marcu tego roku, a w sieci pojawiają się…

Adam Siennica
-

Netflix – seriale i filmy na…

Netflix przygotował dla swoich subskrybentów atrakcyjny luty. Nowe seriale i filmy na luty 2019 to…

spoilery
-

Arrow: sezon 7, odcinek 10 –…

Po miesięcznej przerwie nasza ulubiona Strzała wróciła na ekrany. Właściwie można powiedzieć, że dwie, ponieważ…

Ocena recenzenta:
3
Adam Siennica
-

Wybrano najbardziej pożądane seriale na świecie.…

Przyznano nagrody dla najbardziej pożądanych seriali na świecie, czyli takich, na których kolejne odcinki widzowie…

Paweł Krzystyniak
-

Czy Fallout 76 przejdzie na free…

Bethesda postanowiła skomentować plotki o tym, że Fallout 76 może przejść na model free to…

Adam Siennica
-

Star Wars Celebration 2019 – oficjalny…

Rusza promocja Star Wars Celebration 2019, czyli imprezy organizowanej przez Lucasfilm dla fanów Gwiezdnych Wojen.

Co o tym sądzisz?