Netflix – filmy świąteczne. 16 tytułów, które warto sprawdzić

Mając dostęp do różnych platform streamingowych, nie jesteśmy w święta skazani na te same filmy puszczane co roku. Zobaczcie zatem, co znajduje się w ofercie Netflixa.

Mając dostęp do różnych platform streamingowych, nie jesteśmy w święta skazani na te same filmy puszczane co roku. Zobaczcie zatem, co znajduje się w ofercie Netflixa.

Film świąteczne rządzą się oczywiście swoimi prawami i rzadko zdarza się, aby dana produkcja w oparciu o motyw świąt Bożego Narodzenia, prezentowała coś oryginalnego i zjawiskowego. Takie jednak się zdarzają i znajdują się w ofercie Netflixa.

Poniżej znajdziecie wybrane przez nas 16 tytułów, które znajdują się w ofercie Netflixa, a które zapowiadają całkiem przyjemną rozrywkę w świątecznym klimacie. Oprócz filmów, Netflix na święta oferuje też krótsze formy lub odcinkowe wersje znanych animacji, takich jak Madagaskar. Korzystajcie z naszej listy filmów świątecznych w Netfixie, a jeśli szukacie konkretnego tytułu, ale nie wiecie, która platforma ma go w swojej ofercie, sprawdźcie naszą porównywarkę vod.naekranie.pl.

The Princess Switch

Zwykle mawia się, że święta to czas miłości i radości. Dlatego też wiele filmów świątecznych to po prostu komedie romantyczne i tych nie brakuje w ofercie Netflixa. Tutaj pokuszono się jednak o ciekawy koncept księcia żebraka, który choć także jest już utarty w kulturze popularnej, to jednak w tym połączeniu może stanowić coś ciekawego.

The Christmas Chronicles

Chris Columbus powraca z kolejnym świątecznym hitem? Jego Kevin sam w domu dominuje w polskich domach do dziś w czasie świąt, a może czas najwyższy na zmiany? Kto ma Netflixa i nie wie jeszcze, co obejrzeć z rodziną w święta, to niech zobaczy, jak prezentuje się Kurt Russell w roli Mikołaja. Casting wymarzony.

Elf

Jeden z tych filmów, które w święta puszczane są przez telewizję na okrągło. Ile razy można oglądać Willa Ferrella w elfich rajstopach? Dla niektórych nie stanowi to jednak problemu i w święta także można przyswoić dawkę głupkowatego humoru.

The Polar Express

Na tamte czasy ślicznie wyglądająca animacja Roberta Zemeckisa, która nie tylko została oparta o motyw świąteczny, ale także zapewnia zjawiskową przygodę, która najmłodszym na pewno przypadnie do gustu.

Strony:

Źródło: Zdjęcie główne: Netflix

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV