Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

 

Konkursy

Konkurs zakończył się 14.07.2017, o godz. 21:00.

KONKURS: Znajdź odpowiedzi na pytania i wygraj naszego wyjątkowego fidget spinnera!

Mamy do rozdania pięć unikalnych spinnerów naEKRANIE.pl! Jak je zdobyć?

Zabawa trwa przez 5 dni – od 10 do 14 lipca. Każdego z tych dni, równo o godzinie 18:00, w tym miejscu (czyli na stronie ogłaszającej konkurs), na samym dole, będzie się pojawiało jedno pytanie, na które odpowiedź znajdziecie w jednym z tekstów wrzuconych poprzedniego dnia (czyli w poniedziałek – w tekście z niedzieli, we wtorek – z poniedziałku itd.). Odpowiedzi wysyłajcie na adres: [email protected]. Każdego dnia autor pierwszego maila z prawidłową odpowiedzią otrzyma naszego fidget spinnera!

Regulamin, z którym należy się zapoznać.

PYTANIE NA DZISIAJ: 
I ostatnie już, ale za to chyba najłatwiejsze pytanie konkursowe: jaka postać – według spekulacji – może pojawić się w filmie „Ant-man and the Wasp”? Chodzi o imię, nazwisko i pseudonim postaci. Powodzenia! Zwycięzcy zostaną poinformowani mailowo o wygranej i tam też poproszeni o podesłanie adresu. Ich nazwiska zostaną też ogłoszone na stronie konkursowej. 

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.