Repertuar kin Nowość Program TV

Konkursy

Konkurs zakończył się 01.04.2017, o godz. 23:59.

Legion – wygraj zestaw gadżetów – wyniki

Mamy dla was fajne gadżety od telewizji FOX z okazji finału pierwszego sezonu serialu Legion.

Legion to projekt dostępny na kanale telewizji FOX oparty na komiksach z serii X-Men. Opowiada historię Davida Hallera. Od momentu, gdy był nastolatkiem, David zmagał się z chorobą psychiczną. Zdiagnozowano u niego schizofrenię i wielokrotnie leczono w szpitalach. Bohater po dziwnym kontakcie z jednym z pacjentów zaczyna zdawać sobie sprawę, że głosy, które słyszy, i wizje, które czasem pojawiają się przed jego oczami, mogą być prawdziwe

foto. naEKRANIE
foto. naEKRANIE

foto. naEKRANIE
foto. naEKRANIE

Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie poniższe pytanie:

Czyim synem według komiksów jest David ?.

Odpowiedzi prosimy nadsyłać na adres [email protected] do 1 kwietnia. Do wygrania 5 zestawów gadżetów w skład których wchodzi anglojęzyczny komiks Legion, płócienna torba z nadrukiem serialu i koszulka z grafiką z serialu.

 

[ZWYCIĘZCY]

 

Hanna Jaczewska, Warszawa

Paweł Rafałowicz, Białystok

Marek Wasiński, Kutno

Daniel Marończyk, Iława

Urszula Marzec-Wróblewska, Bydgoszcz

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.