Repertuar kin Nowość Program TV

Simpsonowie (1989)

The Simpsons

Śr. ocena 8.7

Znasz ten serial? Oceń!

0,0

Zgłoś błąd na stronie

Najnowsza recenzja redakcji

Twórcy zapowiadali śmierć ukochanej przez widzów postaci. Niestety, okazały się to słowa dość puste, a premiera 26. sezonu serialu Simpsonowie po prostu rozczarowuje.

Simpsonowie („The Simpsons”) rozczarowują przede wszystkim zapowiadaną śmiercią postaci, ponieważ zamiast bohatera lubianego pozbyto się tak naprawdę postaci epizodycznej, która czasem się pojawiała. Dlatego też nie da się w pełni pozytywnie podejść do tego odcinka, gdy już prawie na samym początku dostajemy coś tak nieudanego. Jako widz czuję się oszukany.

Skupienie większości akcji na Krustym również nie porywa. Premierowy odcinek 26. serii Simpsonów jest banalnie ckliwy, a samego humoru pojawia się niewiele. Historia klauna to po prostu smutna sztampa o odkrywaniu tego, że jego ojciec jednak darzył go jakimś uczuciem. Proces opłakiwania ojca Krusty’ego ma w sumie jeden niezły element – wyśmianie programów z cyklu „Lincz”. Sama historia jednak nudzi, pomysłowości w niej brak, a udział całej rodziny Simpsonów jest znikomy.

Jedynym motywem związanym bezpośrednio z Simpsonami jest Liza martwiąca się o Homera. To też jedyny element tego odcinka, który w miarę się sprawdza. Jest tutaj trochę humoru oraz emocji związanych z przeżyciem młodej dziewczyny. Tylko że to za mało w porównaniu do wszystkiego, co tutaj po prostu nie działa.

Zobacz również: Widowiskowy zwiastun animacji „Justice League: Throne of Atlantis”

Jeśli ten odcinek ma prezentować kreatywność twórców w 26. sezonie popularnego serialu, to nie jest najlepiej. Pomijając sam fakt oszukania widzów nieprawdziwymi zapowiedziami odnośnie śmierci „lubianej postaci”, niewiele elementów działa i prawie nic nie stoi na standardowym poziomie tego serialu. Simpsonowie rozczarowują, oferując jeden z najgorszych odcinków od lat.

Pokaż całą recenzję

Sezony

Sezon 1:

Sezon 2:

Sezon 3:

Sezon 4:

Sezon 5:

Sezon 6:

Sezon 7:

Sezon 8:

Sezon 9:

Sezon 10:

Sezon 11:

Sezon 12:

Sezon 13:

Sezon 14:

Sezon 15:

Sezon 16:

Sezon 17:

Sezon 18:

Sezon 19:

Sezon 20:

Sezon 21:

Sezon 22:

Sezon 23:

Sezon 24:

Sezon 25:

Sezon 26:

Sezon 27:

Sezon 28:

Sezon 29:

Sezon 30:

Powiązane Artykuły

Adam Siennica
weekend
-

Family Guy – niepoprawny serial inny niż wszystkie

Family Guy (w Polsce jako Głowa rodziny) to serial animowany dla dorosłych autorstwa Setha MacFarlane'a.…

Wiktor Fisz
weekend
-

Seriale 2018 roku – co było dobre, a co było słabe?

Grudzień powoli dobiega końca, więc rozpoczyna się sezon na wszelkiej maści podsumowania. Jak wyglądała sytuacja…

Norbert Zaskórski
-

Tina Turner – znane piosenki artystki w filmach i serialach

Tina Turner, legendarna wokalistka i aktorka obchodzi dzisiaj 79. urodziny. Z tej okazji przygotowałem dla…

Norbert Zaskórski
-

Nowe sezony seriali 2018 – jesień w Polsce i w USA

Wszyscy czekamy na nowe sezony seriali, które uwielbiam oglądać. Jesień w Polsce i w USA…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.