Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

 

Konkursy

Konkurs zakończył się 21.02.2019, o godz. 12:00.

Noah po prostu jest – wygraj zabawną powieść – konkurs!

Noah po prostu jest to humorystyczna powieść młodzieżowa, ale jednocześnie niepozbawiona poważniejszych tematów. Mamy dla Was kilka egzemplarzy!

Noah po prostu jest autorstwa Simona Jamesa Greena to zabawna powieść dla nastolatków, pozwalająca im westchnąć z ulgą i przychylniej spojrzeć na swoje własne perypetie. Czasem przypomina śmiech przez łzy, jednak z potencjałem na katharsis. W książce poruszona jest też tematyka tożsamości płciowej i kwestii związanych z definiowaniem własnego ja.

 

Noah po prostu jest - okładka
Źródło: Zielona Sowa

Biedny Noah! Jego ojciec zniknął wiele lat temu, matka występuje na scenie jako imitatorka Beyonce wprawiając go w zażenowanie, a jego ukochana babcia nie jest już sobą. Ma tylko jednego przyjaciela, Harry’ego, a szkoła to… no cóż, szkoła to czyste piekło. Dlaczego Noah nie może być normalny, jak wszyscy w szkole? Może gdyby nawiązał z kimś romantyczny związek – na przykład z Sophie, która jest idealna i cudowna – byłby kimś? Ale plany Noah biorą w łeb, gdy podczas jednej z imprez całuje się z Harrym. No cóż… każdemu może się zdarzyć, ale czy to oznacza, że Noah jest gejem? A może to był zwykły przyjacielski pocałunek? W sumie, to przede wszystkim Harry całował Noah, a nie Noah Harrego, więc się nie liczy, prawda?
Przezabawna powieść o trudach nastoletniego życia i poszukiwania siebie. Pełna czarnego humoru, sarkazmu i nawiązań do internetowych memów.

A my mamy dla Was 3 egzemplarze powieści! Jeśli chcecie ją zgarnąć, musicie – jak zwykle – wysłać do nas maila na adres [email protected]! W tytule wiadomości wpiszcie NOAH, w treści zaś odpowiedź na pytanie: jaki film, książka, serial czy gra łączy – Waszym zdaniem – lekkie elementy młodzieżowe z naprawdę ważnymi i poważnymi pytaniami w udany sposób? Autorów najciekawiej uargumentowanych przykładów nagrodzimy!
Powodzenia!

-
-

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.