Konkurs zakończył się 21.02.2019 o godz. 13:00.
Michał Jarecki
Michał Jarecki

Noah po prostu jest – wygraj zabawną powieść – konkurs!

Noah po prostu jest to humorystyczna powieść młodzieżowa, ale jednocześnie niepozbawiona poważniejszych tematów.
Mamy dla Was kilka egzemplarzy!

Noah po prostu jest to humorystyczna powieść młodzieżowa, ale jednocześnie niepozbawiona poważniejszych tematów.
Mamy dla Was kilka egzemplarzy!

Noah Can’t Even autorstwa Simon James Green to zabawna powieść dla nastolatków, pozwalająca im westchnąć z ulgą i przychylniej spojrzeć na swoje własne perypetie. Czasem przypomina śmiech przez łzy, jednak z potencjałem na katharsis. W książce poruszona jest też tematyka tożsamości płciowej i kwestii związanych z definiowaniem własnego ja.

 

Noah po prostu jest - okładka
Źródło: Zielona Sowa

Biedny Noah! Jego ojciec zniknął wiele lat temu, matka występuje na scenie jako imitatorka Beyonce wprawiając go w zażenowanie, a jego ukochana babcia nie jest już sobą. Ma tylko jednego przyjaciela, Harry'ego, a szkoła to... no cóż, szkoła to czyste piekło. Dlaczego Noah nie może być normalny, jak wszyscy w szkole? Może gdyby nawiązał z kimś romantyczny związek – na przykład z Sophie, która jest idealna i cudowna - byłby kimś? Ale plany Noah biorą w łeb, gdy podczas jednej z imprez całuje się z Harrym. No cóż... każdemu może się zdarzyć, ale czy to oznacza, że Noah jest gejem? A może to był zwykły przyjacielski pocałunek? W sumie, to przede wszystkim Harry całował Noah, a nie Noah Harrego, więc się nie liczy, prawda?
Przezabawna powieść o trudach nastoletniego życia i poszukiwania siebie. Pełna czarnego humoru, sarkazmu i nawiązań do internetowych memów.

A my mamy dla Was 3 egzemplarze powieści! Jeśli chcecie ją zgarnąć, musicie - jak zwykle - wysłać do nas maila na adres [email protected]! W tytule wiadomości wpiszcie NOAH, w treści zaś odpowiedź na pytanie: jaki film, książka, serial czy gra łączy - Waszym zdaniem - lekkie elementy młodzieżowe z naprawdę ważnymi i poważnymi pytaniami w udany sposób? Autorów najciekawiej uargumentowanych przykładów nagrodzimy!
Powodzenia!

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV