Przeczytaj w weekend

Co się czai w pradawnej kniei? Dziś premiera horroru Las

Las to nowa propozycja dla młodzieży podszyta dreszczykiem grozy. Powieść Sharon Gosling od dziś w sprzedaży.

Las to nowa propozycja dla młodzieży podszyta dreszczykiem grozy. Powieść Sharon Gosling od dziś w sprzedaży.

Jedną z dzisiejszych książkowych premier jest Fir - powieść grozy dla młodzieży, której autorką jest Sharon Gosling.

Las jest napisany z punktu widzenia nastolatka, który wraz z rodziną przeprowadza się na północ Szwecji, do domu położonego w środku pradawnego lasu. Bohater szybko orientuje się, że wokół niego dzieją się dziwne rzeczy, a kiedy wraz z rodziną zostaje odcięty od świata przez śnieżycę, wydarzenia nabierają tempa, a sytuacja staje się coraz groźniejsza.

Czy bohaterowie ujdą z życiem oraz czy da się racjonalnie wytłumaczyć to, co się dzieje wokół nich? O tym przekonacie się czytając powieść Gosling.

Las - okładka
Źródło: Zielona Sowa

Las ukazał się nakładem wydawnictwa Zielona Sowa. Książka liczy 376 stron w miękkiej oprawie, a jej cena to 34,90 zł.

Źródło: Zielona Sowa / fot. Zielona Sowa

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV