Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

 

Konkursy

Konkurs zakończył się 20.06.2017, o godz. 17:00.

Odpowiedz na pytanie i wygraj bilet Golden Circle na Evanescence! – wyniki

Mamy dla Was 3 bilety na dzisiejszy (20.06) koncert amerykańskiego zespołu Evanescence. Wokalistka Amy Lee wystąpi ze swoim zespołem w Polsce po raz pierwszy!

Bilety wylosowali:

Marzena Kłos

Jędrzej Bukowski

Anita Rudnicka
Są takie zespoły, którym wystarczy jedna piosenka, by stać się częścią popkultury. Takim zespołem jest Evanescence. Ten popularny rockowy zespół pochodzący z Little Rock w stanie Arkansas. Kto by pomyślał, że zaledwie dwa lata temu święcili 20-lecie istnienia?

Evanescence szybko też odcisnęło swoje popkulturowe piętno. Wszystko za sprawą filmu Daredevil, na soundtracku którego znalazły się dwa utwory: Bring Me to Life oraz My Immortal. Piosenki zespołu były też wykorzystywane w innych filmach i serialach. W ostatnich latach mogliśmy usłyszeć je w takich produkcjach jak: UnderworldPunisherUnderworld: PrzebudzenieWar Story czy serialu Biuro.

Zobacz też: Evanescence – zespół, który znają wszyscy fani kina

Evanescence bilety Golden Circle
źródło: naEKRANIE.pl

UWAGA! KONKURS!

Koncert Evanescence odbywa się na warszawskim Torwarze dziś, czyli 20 czerwca 2017 roku. Mamy na niego do rozdania 3 bilety na sektor Golden Circle!

Co zrobić aby wygrać?

Wymieńcie przynajmniej 2 filmy, w których można było usłyszeć piosenki Evanescence.

Odpowiedzi prosimy nadsyłać na adres [email protected] lub na priv na naszym Facebooku do godziny 17:00. Wśród prawidłowych odpowiedzi wylosujemy bilety. Pamiętajcie – nagrody odebrać można tylko w naszej redakcji w Warszawie!

Powodzenia!

 

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.