Przeczytaj w weekend

Daredevil (2003)

Daredevil

Chłopiec Matt Murdock zostaje oślepiony przez odpady radioaktywne i osierocony. Jak się okazuje, w wyniku tego wypadku pozostałe zmysły Matta ulegają wyostrzeniu do tego stopnia, że jego słuch działa niczym sonar. Wiele lat później Matt będąc już dorosłym mężczyzną, pracuje w wymiarze sprawiedliwości jako prawnik. Jak się okazuje, nie zapomniał o swoich szczególnych zdolnościach i po pracy, wieczorami odsłania swoją drugą tożsamość i przemierza sąsiedztwa Hell’s Kitchen w Nowym Jorku jako zamaskowany, nieustraszony superbohater Daredevil – walczący o sprawiedliwość, której nie znajduje na co dzień w budynku sądu, Elektra została zabita przez Bulleye'a za pomocą sztyletu Sai. [Wikipedia]

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Zobacz w kinach

Brak emisji w mieście

Zobacz w VOD

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Cillian Murphy

Cillian Murphy

ur. 1976, kończy 43 lat

Erinn Hayes

Erinn Hayes

ur. 1976, kończy 43 lat

Ian McKellen

Ian McKellen

ur. 1939, kończy 80 lat

Neil Marshall

Neil Marshall

ur. 1970, kończy 49 lat

Octavia Spencer

Octavia Spencer

ur. 1970, kończy 49 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV