Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Konkursy

Konkurs zakończył się 23.08.2017, o godz. 15:00.

Odpowiedz na pytanie i wygraj grę Filary Ziemi!

Śledzicie nas na Facebooku? Może to najlepszy moment, żeby dołączyć do kilkudziesięciu tysięcy fanów - właśnie pojawił się konkurs, w którym do wygrania są 2 egzemplarze gry Filary Ziemi od Techland!

Co zrobić, żeby grę zdobyć?

Wystarczy:

  1. Znaleźć post konkursowy na naszym profilu na Facebooku
  2. Opowiedzieć pod nim na pytanie konkursowe: Dlaczego przygodówki typu point&click są nieśmiertelne?

Wybierzemy 2 najciekawsze odpowiedzi i nagrodzimy.

Powodzenia!


Gra na podstawie bestsellerowej książki już w sprzedaży

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.