Przeczytaj w weekend
Konkurs zakończył się 24.03.2019 o godz. 13:00.
Michał Jarecki

Michał Jarecki

Tysiąc idealnych nut – wygraj powieść o tym, jak pasja staje się obsesją!

Motywami przewodnimi powieści Tysiąc idealnych nut są muzyka, przemoc i nadzieja. Książka niedawno miała swoją premierę, a my - jak to często bywa - mamy kilka egzemplarzy do wygrania w konkursie!

Motywami przewodnimi powieści Tysiąc idealnych nut są muzyka, przemoc i nadzieja. Książka niedawno miała swoją premierę, a my - jak to często bywa - mamy kilka egzemplarzy do wygrania w konkursie!

Nakładem wydawnictwa Zielona Sowa ukazała się niedawno książka pod tytułem Tysiąc idealnych nut. Jest to obyczajowa powieść dla młodzieży, której bohaterem jest szykanowany przez brutalną matkę nastolatek. Chciałby on komponować własne utwory, ale w zamian zmuszany jest do znienawidzonej nauki gry na fortepianie. Sytuacja się zmienia, gdy spotyka pełną energii dziewczynę.

Tysiąc idealnych nut to debiutancka powieść australijskiej autorki C.G. Drews.

Oto okładka i opis powieści:

Tysiąc idealnych nut - okładka
Źródło: Zielona Sowa

Beck nienawidzi swojego życia, swojej brutalnej matki, swojego domu. Nade wszystko jednak nienawidzi gry na fortepianie, do której zmusza go matka godzina po godzinie, dzień po dniu. On nigdy nie zagra tak idealnie jak ona. Ale Beck jest zbyt przestraszony, aby przeciwstawić się i ujawnić swoją prawdziwą pasję, którą jest komponowanie własnej muzyki. Najmniejsza sugestia buntu z jego strony kończy się przemocą.
Kiedy Beck spotyka August, dziewczynę pełną życia, śmiechu i energii, zaczyna budzić się w nim miłość i przebłyskuje w nim myśl o ucieczce przed bolesną egzystencją. Czy odważy się sięgnąć po wolność?

Jeśli jesteście zainteresowani lekturą (którą serdecznie polecamy!), napiszcie do nas! Na nasz konkursowy adres [email protected] wyślijcie maila zatytułowanego OBSESJA, w treści wpisując odpowiedź na pytanie: jakie dzieło kultury (książka, film, serial...) najlepiej - Waszym zdaniem - porusza temat prawdziwej PASJI i dlaczego? Piszcie! Zwycięzców obdarujemy!

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV