Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Konkursy

Konkurs zakończył się 27.06.2017, o godz. 23:59.

Uwaga – konkurs! Wygraj komiks Kaznodzieja – wyniki

Ukazał się pierwszy tom zbiorczego wydania Kaznodziei: kultowego komiksu autorstwa Gartha Ennisa i Steve'a Dillona. Teraz można wygrać go w naszym konkursie.

Nagrody wygrali:

Tomasz Gruszczecki

Piotr Kasperowicz

 

Kaznodzieja ze scenariuszem Gartha Ennisa i rysunkami Steve’a Dillona to jedna z głośniejszych serii komiksowych, pierwotnie wydana w serii Vertigo, imprintu DC Comics, skierowanego do dojrzalszych czytelników.

Kaznodzieja to historia teksańskiego duchownego, Jesse Custera, nawiedzonego przez nadnaturalny byt łączący w sobie moce nieba i piekła. Musi on ruszyć w drogę, aby odnaleźć Boga, gdyż tylko on może mu wyjaśnić, co się naprawdę wydarzyło.

Zobacz też: Obejrzyj plansze z pierwszego tomu komiksu Kaznodzieja

Kaznodzieja. Tom 1 - okładka
Źródło: Egmont

Ten horror zmieszany z opowieścią drogi i osadzony w brutalnej amerykańskiej rzeczywistości ukazuje się teraz nakładem wydawnictwa Egmont w nowym wydaniu.

Co zrobić aby wygrać jeden z dwóch egzemplarzy?

Napiszcie nam o najcenniejszych komiksach, które posiadacie w swoich zbiorach. Takich, które zrobiły na Was największe wrażenie, lub które najtrudniej było zdobyć.

Odpowiedzi prosimy nadsyłać na adres [email protected] do 27 czerwca (włącznie). Najciekawsze nagrodzimy.

Powodzenia!

 

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.