Repertuar kin Nowość Program TV

Konkursy

Konkurs zakończył się 23.06.2017, o godz. 23:59.

Weź udział w konkursie i wygraj Festiwal – nowy kryminał Andrzeja Dziurawca – wyniki

Festiwal to mroczna i krwawa opowieść dziejąca się na ulicach Warszawy oraz w środowiskach feministycznych i LGTB. Teraz książkę tę można wygrać w naszym konkursie!

Nagrody wylosowali:

Agata Skoczylas
Mateusz Jasiński
Mirosława Jaszczyszyn

Książka Andrzeja Dziurawca to mroczna kontynuacja powieści Bastard. Czytelnicy przeczytają tym razem o makabrycznych zbrodniach, gorączkowym śledztwie i szaleńczym pościgu ulicami Warszawy.

Festiwal zaczyna się od znalezienia zwłok w starej destylarni – miejscu, w którym zakończyło się poprzednie śledztwo Szuberta. Tym razem ofiarą jest znana feministka, przyjaciółka matki głównego bohatera – a wkrótce odnajdywane są kolejne ofiary związane z festiwalem Waginalia. Śledztwo prowadzi w świat warszawskich subkultur – ekstremalnego feminizmu, drag queens, klubów LGBT i squatów.

Zobacz też: Przeczytaj fragment brutalnego kryminału Festiwal

festiwal - okładka
Źródło: W.A.B.

UWAGA! KONKURS!

Mamy do rozdania 3 egzemplarze książki Festiwal!

Co zrobić, aby wygrać ?

Napiszcie nam, których literackich detektywów (lub pań detektyw) cenicie najbardziej i dlaczego?

Odpowiedzi prosimy nadsyłać na adres [email protected] do 23 czerwca (włącznie). Najciekawsze nagrodzimy książkami.

Powodzenia!

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.04.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.