Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

 

Konkursy

Konkurs zakończył się 12.06.2017, o godz. 23:59.

Weź udział w konkursie i wygraj książkę 444 Macieja Siembiedy – wyniki

Thriller Macieja Siembiedy 444 to powieść, w której splatają się wątki obrazu Matejki i współczesnych islamistów. Teraz książkę tę można wygrać w naszym konkursie.

Nagrody wygrali:

Dagmara Kowalewska
Małgorzata Stępień
Wojciech Sobański

 

Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Wielka Litera. Autor powieści 444 – Maciej Siembieda – wykorzystuje w niej tajemnicę związaną z obrazem Jana Matejki i wplata ją wątek wielowiekowego konfliktu pomiędzy chrześcijaństwem a islamem.

Autor uczynił bohaterem prokuratora IPN, który, badając sprawę obrazu Chrzest Warneńczyka, natrafia na tajemnicę związaną ze starym proroctwem. Według niego raz na 444 lata jest szansa na pojednanie między dwoma wielkimi religiami. Oczywiście istnieją siły, które nie chcą do tego dopuścić i pragną pogrzebać tajemnicę.

ZOBACZ TEŻ: Recenzja książki 444

444 - okładka
Źródło: Wielka Litera

UWAGA! KONKURS!

Mamy do rozdania 3 egzemplarze książki 444!

Co zrobić, aby wygrać ?

Napiszcie nam, jakie jeszcze znacie książkowe thrillery, w których główny wątek dotyczy szeroko rozumianej sztuki.

Odpowiedzi prosimy nadsyłać na adres [email protected] do 12 czerwca (włącznie). Najciekawsze nagrodzimy książkami.

Powodzenia!

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.